Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kérjek a...

Szerintetek mit kérjek a ballagásomra?

Figyelt kérdés
Júniusban ballagok 8-ikból,és nem tudom mit kérjek a ballagásomra.Telefont nem szeretnék,ékszert nem hordok a pénz meg hülyeségekre megy el.A zene érdekel a legjobban,de nem tudok dönteni.Légyszi segítsetek! 14/L
2011. ápr. 26. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Pacalpörköltet.
2011. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem mindenki pénzt adott, én nem kértem semmit. 15/F.
2011. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is pénzt kaptam ballagásokra, ha nem akarod elkölteni, beteheted bankba is kamatozni. Ha ez nem tetszik, akkor gondold végig, h mire van szükséged esetleg: bútor, sporteszköz, esetleg valami olyan ruha/ cipő, amit egyébként nem vennél meg.

Vagy mondjuk ha tőlem megkérdezik, h mit szeretnék kapni, mindig tudok olyan könyvet mondani, ami nagyon tetszik, de saját magamnak az ára miatt sosem venném meg (ezek általában művészeti albumok, vagy gasztronómiai könyvek).

Vagy kérj eredeti cdt, dvdt az is jó (én legalábbis nagy becsben tartom az eredeti példányaimat).

2011. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit.

Köszönd meg a szüleidnek, hogy segítettek idáig.

2011. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy szép könyv, esetleg valamilyen hangszer. A zenélést sosem késő elkezdeni! :)
2011. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) lehet h tényleg nem kérek konkrétan semmit,hanem ha pénzt kapok beteszem a bankba kamatozni:) utolsó válaszolónak: a hangszer tényleg jó ötlet lenne,én is valami ilyesmire gondoltam,de már van olyan hangszer amin tényleg szeretek játszani,és ezt nem szeretném háttérbe szorítani:)
2011. ápr. 27. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!