Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki lefordítani...

Segítene valaki lefordítani németre?

Figyelt kérdés

Német fogalmazást kell írni.. megírtam magyarul csak át kellene fordítani németre..:

Őszi szünet

Az én őszi szünetem jó volt. Sokat voltam otthon, és a barátaimmal is. Sokat olvastam és számítógépeztem. Szerdán a barátaimmal moziba mentünk, a film nem volt annyira jó, de nagyon jól éreztük magunkat. Szombaton a bátyámmal elmentem a munkahelyére és délután 2-ig ott voltunk. Utána elmentünk vásárolni, és vettünk nekem egy cipőt amit már régóta szerettem volna megkapni. A szünetben voltam pár napot a nővéremnél is , ahol sokat játszottam az unokaöcsémmel aki most 1 éves. Délutánonként a barátnőimmel sokszor lent voltunk a Duna parton , és pizzáztunk is. Kár, hogy ilyen gyorsan eltelt a szünet, de nekem nagyon jól telt.


Nagyon örülnék, ha segítene valaki nem kell pont így leírni csak nagyából ez legyen a lényege.. Előre is köszönöm :)


2010. nov. 10. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Meine Herbstferien waren gut. Ich war oft nur zu Hause, oder ging manchmal mit meinen Freunden aus. Ich habe viel gelesen und Computer gespielt. Am Mittwoch bin ich mit meinen Freunden ins Kino gegangen. Der Film war nicht besonders toll, trotzdem hatten wir eine gute Zeit. Am Samstag ginge ich mit meinem Bruder zu seinem Arbeitsplatz, und wir blieben bis 14 Uhr da. Dann gingen wir shoppen, und er kaufte mir die Schuhe, die ich seit lange haben wollte. In den Ferien, war ich einige Tage bei meiner Schwester, wo ich viel mit meinem 1 jährigen Neffen spielte. Nachmittags ginge ich oft mit meinen Freundinnen an das Donauufer. Wir gingen zeitweise aus, um Pizza zu essen. Es ist ech Schade, dass die Ferien so schnell vorbeigekommen sind, aber ich habe es sehr genossen.
2010. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi, *echt Schade akart lenni :)
2010. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !! :)
2010. nov. 10. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!