Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Atfordítanátok angolra?

Atfordítanátok angolra?

Figyelt kérdés

Nem túl sok szabadidőm van,mivel reggel iskolába ,délután Zeneiskolába és este templomba kell mennem és utána tanulnom kell.A tanulásra sincs igen időm ,mivel elfoglalt gyerek vagyok.De szeretném az össszes szabadidómet a haverokkal és vásárlással tolteni.Énekes szeretnék lenni,tehát az összes akadállyal meg kell küzdenem.És nagyon szeretem a kihívásokat...

...de ne olyan profiasan...hanem olyan 8.os szinten ..hogy ne vegye észre


2010. nov. 8. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Please. Thank you.
2010. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert így is hülye vagy, ha valaki ezt megcsinálja helyetted, akkor az is maradsz.
2010. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
légyszives...
2010. nov. 8. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Unfortunately, I haven't got too much freetime. What a surprise! I'm too stupid to try to write a composition. I wasnt't clever, I'm not clever and I'll never be if I don't try. So I'm gonna try it, otherwise I'm going to failt the exam. Or I won't? Well, it's only depend on me. Isn't it?
2010. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
KOSZONOM SZEPEN.......VEGRE EGY NORMAALIS!!
2010. nov. 8. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Well, darling, if you want to be a singer, you have to fight for your aim.
2010. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Mi az, hogy végre egy normális??? Szerintem a légyszíves és a köszönöm a segítséget alap.


AMúgy olvasd már el a normálisnak vélt választ! Szívatnak anyám stop... Sok sikert!

2010. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3th you're AWESOME :D virtual high five!
2010. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
El ne hidd, nem szivatnak.
2010. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

I haven't got much free time as I have to go to school in the morning and then head to music school in the afternoon and visit church in the evening.. And on top of that I have to do my homework and study afterwards. I don't have much time to study as I'm a busy kid. I like to spend all my spare time with my friends, or going shopping.

I'd like to be a singer, so there are some obstacles to fight. I really like challenges.

2010. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!