Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanár vagyok, és tudni...

Angol tanár vagyok, és tudni akarom hogy szerintettek össze lehet e zsúfolni mondjuk 50 tanítványt egy nagy termebe?

Figyelt kérdés
Mindenki csak 400ft ot fizetne 60 percért, az óra előtt, ha nem tetszik nem jön többet. És nem is tanóra lenne hanem egy szeminárium, olyan témában amit a nyelviskolák elhanyagolnak: fonetikai jelek, átírás, hangzók, hangok kettőshangok, helyesírás és sok sok gyakorlás szavakon és példákon keresztül.!?
2010. okt. 11. 15:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Beszállnék egy rövid megjegyzés erejéig:)


Ha átírást szeretnél tanítani, akkor kezd azzal, hogy letisztázod mi a fonetikai és a fonológiai átírás közti különbség.

Mi, ELTE-s maradványok annak idején ezzel kezdtük az első nyelvészeti szemináriumunkat.


Tudod senki nem vitatja, hogy beszélsz angolul. Még az is lehet, hogy sikereid vannak, de más egy nyelvet beszélni és más tanítani. Az meg vicces, hogy a képzett tanárokat így en bloc lefikázod.


angolnyelv tanár

2010. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Most már egészen valószínű hogy összejön a 40-50 ember...

340Ft -ért be let majd jönni a ZZCX-ra. Ha nemtetszik az anyag valakinek visszakapja a 340-et. Nem fogok tanítani, nem kell interaktívnak lennie, csak hallanak valamit azt csoportban vissza kell mondani, egy nyelvórán ilyet nem csinálnak. A módszer új, az anyag új, az előadó új, az üzelti modell mögötte új. A nyelviskolák meg csak szórakozzanak a MÁV-val, TV2-vel, az ÁFA-törvénnyel, a Malévvel a Környezetvédelmi Minisztériummal...

2010. okt. 26. 10:28
 23/23 anonim ***** válasza:
Én is bemehetek? Hol, mikor?
2010. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!