Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná nekem ezt valaki...

Lefordítaná nekem ezt valaki magyarra?

Figyelt kérdés

Meistens sind die Kunden selbst auch Teenager, denn Schüler brauchen oft Privatunterricht. Viele Familien suchen einen Babysitter, andere bestellen einen Fensterputzer, einen Zeitungsaustrager oder jemanden für den Spaziergang mit dem Hund. Viele Mitarbeiter der Firma sind Schüler des Gymnasiums, aber auch Studenten und immer mehr Erwachsene, auch Auslander, finden bei Ingo einen Nebenjob.


Köszi :)


2010. szept. 11. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs... tudnál mondani egy keresztnevet és várost... tartok tőle, hogy ismerjük egymást, de nem vagyok benne biztos xD
2010. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Balmazújváros?xD
2010. szept. 11. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ügyfelek legtöbbször saját maguk is tinédzserek, mert a diákoknak gyakran szükségük van korrepetálásra. Sok család keres bébisittert, másikak ablakpuculót, újságkihordót vagy valakit kutyasétáltatásra. A cég sok alkalmazottja gimnáziumi tanuló, de egyetemisták és egyre több felnött is, söt akár külföldiek is találnak másodállást Ingo-nál.
2010. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!