Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol vagy a Spanyol nyelv a...

Angol vagy a Spanyol nyelv a könnyebb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 22:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%

tegnap 20:56


Rájöttél, hogy baromságokat írtál, mi, duzzogi?

2010. okt. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%

Vagy szimplán megértette, hogy egy olyan emberrel, aki nem hajlandó más véleményét átgondolni, csupán ontja a saját maga által elképzelt teóriákat, nincs értelme vitatkozni. Épp olyan az, mint az ateisták és bigottak harca...


De a te kedvedért azonnal semmissé tesszük az összes eddigi kutatás eredményét, amelyek a magyart mindig a legnehezebb nyelvek közé sorolták - nyelvészek tették, nem GY-k tudorok.

2010. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
47%

11:42


"Vagy szimplán megértette, hogy egy olyan emberrel, aki nem hajlandó más véleményét átgondolni"


Érdekes. Én sorra vettem a ti "érveiteket" és válaszoltam rátok. Ti duzzogtok és hisztiztek. Melyik az érettebb eljárás?


"kutatás eredményét, amelyek a magyart mindig a legnehezebb nyelvek közé sorolták"


Kutatás :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Gondolom, arra a barom blogbejegyzésre gondolsz, amelyik szerint a szlovák a legnehezebb nyelv (mer' kilenc eset van benne :)))) és a magyar a 2. legnehezebb :))))


Ha már tényleg egy hivatalos tudományos megközelítés érdekel, akkor mondjuk az FSI kategóriáit tudom ajánlani, ahol a magyar III. kategóriás nyelv, a lengyelhez, csehhez és szerbhorváthoz hasonlóan (különvéleményem csak annyi, hogy szerintem a magyar közelebb van a II. kategóriához). A magyar NINCS a legnehezebb nyelvek között semmiféle tudományos forrás szerint.

2010. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
09:40 -es hozzászólásom. Figyelemre sem méltattad.
2010. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!