Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam tesiből. Mit kell...

Megbuktam tesiből. Mit kell majd csinálni a pótvizsgán?

Figyelt kérdés
azt addig értem hogy el kell menni a pótvizsgára... de ott lesznek azok akik az iskolából megbuktak tesiből vagy hogy lesz? nemértemO_o. és hogy állípítják meg hogy megbuktam vagy miii?
2010. jún. 7. 19:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%
Ha én lennék a tesitanár, akkor hamar elvenném a kedved az át nem öltözéstől. Tornaterem, cipőt le, mert ugye abba tilos belépni, majd talajgyakorlatok egész órán. Legközelebb garantálom, hogy átöltöznél.
2010. jún. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is le kell venni a cipőt, és ruhában kell tesizni, csak ha azt mondod, hogy nem veszel részt az órán, mert mondjuk nem úgy vagy öltözve, vagy akármi, akkor kapsz egyest. Az vagyok, aki azt kérdezte, h hova jár suliba az illető.
2010. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

nem abba a suliba járok.

köszi a válaszokat

2010. jún. 9. 15:23
 24/29 anonim ***** válasza:
77%
Én hallottam olyat, h. 36 gyerekből 1 öltözött át tesire!!!
2010. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is rosszul állok tesiből, még pedig azért mert nem valami sokszor öltöztem át. De a kosarat se szeretem. Mert idétlenül játszok stb. Egyébként én is 3-as voltam az előző félévben. Csak most én se tudom hogy mi lesz. Megbuktat-e vagy nem. Reméljük nem.

2010. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hát ez az át nem öltözés elég gááz..., de miért nem öltözöl át?

Első félévbe azzal fenyegetett a tanár, hogy megbuktat, most meg 5-ös leszek :)

Ezen múlt a kitűnőségem és most 5-ös leszek, engem nagyon motivált, hogy nem hiszem el, hogy csak tesim lett rossz...

Eljártam futni, bicajozni, jelentkeztem kézilabdára (és mindig átöltöztem :P)

2010. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

hű, azt hittem csak én vagyok olyan ambiciózus, hogy jópofizok a tanárnak ,hogy kitűnő lehessek..... Komolyan, azért akart 3-ast adni, mert beszóltam neki annyit, hogy "hülyeség" a töltésen futni, ahol 25 cm-es homok van, amibe belesüpped a lábad, kifordul a bokád, és összeszedsz a térdig érő fűben 700000 kullancsot (amire nincs oltásom)

Ezután közölte, hogy - az amúgy 4-es átlagomra- hármast szándékozik adni, úgyhogy el kellett mennem kicsit röpizni, meg délután a szülinapomon futni, hogy boldog legyen....... de megadta *.*


Amúgy- és bocsi, hogy ennyit írok - szerintem nem lesz ott senki, csak a tanár, meg a többi megbukott, kell csinálni néhány fekvőtámaszt, felülést, lábemelést, gondolom futni is kellene, meg esetleg gerenda, vagy talajgyakorlat/ugrálókötél/bukfenc.... szal attól függ, mi a tananyag. Ha nem teljesítesz egy adott, elég minimális szintet, akkor buksz csak meg, de nemigen hiszem, hogy erre sor kerülhet.....

2010. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat:):)
2010. jún. 12. 21:28
 29/29 A kérdező kommentje:
hööhöhhö átmentem:DDDDDDDD
2010. szept. 1. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!