Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam tesiből. Mit kell...

Megbuktam tesiből. Mit kell majd csinálni a pótvizsgán?

Figyelt kérdés
azt addig értem hogy el kell menni a pótvizsgára... de ott lesznek azok akik az iskolából megbuktak tesiből vagy hogy lesz? nemértemO_o. és hogy állípítják meg hogy megbuktam vagy miii?
2010. jún. 7. 19:38
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

hát félvékor 3mas voltam.

3-4 es tanuló vagyok.

de ottlesz az egész iskola vagy csak a mi osztályunk?

2010. jún. 7. 19:53
 12/29 anonim ***** válasza:
33%
Igen ott lesz az egész iskola és rajtad fognak röhögni..
2010. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén. Ilyen sokan buktatok tesiből, hogy a "mi osztályunk"-ból is már lennének ismerős arcok? Persze ott lesz valószínűleg mindenki, akit az a tanár tanított és megbuktatott. Szerintem azért olyan sokan nem lesztek, hogy valamilyen csapatsportot kelljen játszanotok.
2010. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
mármint úgyértem hogy akik buktak tesiből az egész iskolában...
2010. jún. 7. 19:56
 15/29 A kérdező kommentje:
24en vagyunk az osztályban abból 8an buktak..
2010. jún. 7. 19:57
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk talán egyszerűbb lenne megkérdezni a kedves tanárodat.
2010. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%

"A kérdező kommentje:

24en vagyunk az osztályban abból 8an buktak.."


Szerintem ez Guiness rekord. Szivesen dumálnék a tanároddal pár szót, hogy mégis mi motiválta. Ha a jegyeitek nem indokolták nem hiszem, hogy joga volt megbuktatni benneteket.

2010. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
hát ez a tanár pl. bukfencre szinte 3masnl jobb jegyet senkinek sem adott.
2010. jún. 7. 20:09
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, csak nem Baktára a gimibe jársz?... különben engem meg azért buktattak meg, mert nem ragasztottam le órán a piercingjeim, és volt rá példa, hogy nem öltöztem át...
2010. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
33%

"kérdező, csak nem Baktára a gimibe jársz?... különben engem meg azért buktattak meg, mert nem ragasztottam le órán a piercingjeim, és volt rá példa, hogy nem öltöztem át..."

Most tesiórán, legközelebb meg majd úszásnál sem öltözöl át? Miért nem lehet átöltözni? Bár kissé régen jártam iskolába, fegyelmezetlenség akkor is volt (Volt magatartásverseny, ahol rendszerint 1-est /meg talán 0-st is/ kaptunk magyarórán), de a tesin át nem öltözés azért eléggé ritkaságszámba ment.

2010. jún. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!