Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam matematikából, Elég...

Megbuktam matematikából, Elég kínos, tudom! A kérdésem csak annyi lenne, hogy volt-e már közületek valaki matek pótvizsgán? Aki 11. -be bukott. Sokat tanult? Mennyi idővel előtte kezdett neki állni? Kérekszépen tanácsokat!

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal kezdj neki. No gép, no internet, no haverok.
2010. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 10.be buktam évvégén, hát a nyáron 3szor voltam kb csak külön tanárnál ... képesség függő kinek mennyi idő kell, de kezdj neki minél előbb!!

és ne keseredj, attól mert ebből rossz vagy, másból lehetsz jó, és ez sem jelent semmit h megbuktál, mert én 12.be 87%osra érettségiztem anno ... :)

csak kitartás kell, és soksok tanulás!

2010. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan nem buktam meg, de egy közeli ismerősöm igen. Miután vége a sulinak mindenképpen pihenj egy-két hetet, készísd fel magad lelkileg stb.


Utánna pedig keress egy jó(!)matektanárt, lehetőleg olyat akit nem újságból szerzel, hanem valaki ajánl és szépen nyugodtan heti 3-4 alkalommal kezdjetek el tanulni.Mindenféleképpen tanácsolom, hogy ne csak úgy vaktában üljetek le, hanem az első órán osszátok be, hogy mit mikor fogtok átvenni és adjon sok(bocsi de ez a te érdeked) házit.


Szerintem ha időben elkezded a felkészülést nem fogsz megszakadni és biztos sikerülni fog,mert nem kell az utolsó két hétben kapkodni. Nyugi, szerintem a bukás nem zárja ki, hogy élvezd a nyarat is:))


Sok sikert!


L/18

2010. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:) Én buktam meg 11-ben matekból. Jártam különtanárhoz heti 1 órát. Én fizettem mert volt nyári melóm. Az összes matekból pótvizsgázó közül én írtam meg 5-re a dogát.
2010. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!