Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor ez az állítás mit...

Most akkor ez az állítás mit is takar? Mi az igazság?

Figyelt kérdés

A 2010/2011. tanévre szakközépiskolai osztályba nem vehető fel olyan tanuló, aki a központi írásbeli felvételi feladatok átlagában (magyar – szövegértés ill. matematika) 30%-nál gyengébb eredményt ért el.

Matekból én 12 pontot értem el,magyarból kb. 28-at..és akkor ezeket összeadják,és átlagot számítanak??Vagy úgy csinálják,hogy a két tantárgyat külön-külön veszik??Mert ezt a dolgot még mindig homály fedi..KÉREK ÉRTELMES,RENDES,EGÉSZ VÁLASZOKAT LÉGYSZÍVES!!


2010. jan. 23. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha átlag akkor összeadják és átlag számítás.

De ezt nem értem. Ha valaki nem éri el akk hova megy?

Mert kötelező tanulnia valahol... Szval ez furcsa.

2010. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez biztos csak az adott sulira vonatkozik.

Amúgy szerintem igen, összeadják.

Mivel mindenütt egyben számítják :)

Ne izgulj!

2010. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
óó,én már nem izgulok..mindent elvesztettem ma,amit csak lehetett elveszteni..a reményt,hogy bejutok abba a szakközépbe,ahova akarok,a matekfelvételi-pontjaimat...MINDENT,AMIT LEHET,ELVESZTETTEM!:'(
2010. jan. 23. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
hát akkor gondolom befogadó iskolába. de szerintem nincs mindenhol igy.
2010. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!