Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan küzdjem le a suli...

Hogyan küzdjem le a suli iránti mélységes undoromat? :S

Figyelt kérdés
Sajnos rossz helyre kerültem be a felvételikor. Nagyon rossz itt nekem. Átmegyek másikba de ez még 1-2-3... hát is lehet mire elintézik. De a jelenlegibe sírógörcs kerülget mikor bemegyek, mert mindig csak bántanak, nagyon rossz :( Mit csináljak? hogy húzzam ki?
2009. nov. 8. 23:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj be: ha nem tudott rád öt percet szakítani az igazgató, akkor ott már baj van. Ennek nem kéne sokáig tartania, eleve ezt az indoklólevelet se értem. Beszélgessenek el veled, írassanak írásbeli felvételit, ha akarnak, aztán mondják meg, hogy felvettek vagy nem. Csak udvariasan!
2009. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát elvileg azért nincs rám ideje mert hogy ő valami fő fő igazgató vagy mi? szóval hogy nem csak ott hanem ilyen hogy mondjam, szóval magyarul örül hogy lyuk van a seggén, de holnap akkor bemegyek, remélem bent lesz...:(
2009. nov. 9. 22:27
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez melyik iskola? Komolyan. Most én is egy ilyen helyen vagyok. És borzalom.
2009. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!