Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan küzdjem le a suli...

Hogyan küzdjem le a suli iránti mélységes undoromat? :S

Figyelt kérdés
Sajnos rossz helyre kerültem be a felvételikor. Nagyon rossz itt nekem. Átmegyek másikba de ez még 1-2-3... hát is lehet mire elintézik. De a jelenlegibe sírógörcs kerülget mikor bemegyek, mert mindig csak bántanak, nagyon rossz :( Mit csináljak? hogy húzzam ki?
2009. nov. 8. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvosodhoz, mondd el neki, hogy mi van, utálod a sulid, sírógörcsöt kapsz, de még pár hét, mire átmehetsz másikba.

Szó nélkül adni fog igazolást. Nekem is adott 5 éve, amikor ugyanígy voltam.

2009. nov. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha 2 hetet nem bírsz ki egy számodra sz.r helyen, mi lesz veled az életben?
2009. nov. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló bek*phatja, örüljön, hogy őt nem cikizték, nem alázták meg az osztálytársai.
2009. nov. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

na ezt meg honnan tudod?

tán csak nem ismerjük egymást?

2009. nov. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért, igen? Gondolom akkor maradtál a suliban, különben nem szólogatnál be. Ebben az esetben pedig örülj és légy büszke magadra, biztos jól megedződtél a nagybetűs ÉLET-re, miközben rajtad röhögött az egész iskola - még a tanárok is. Erős lehetsz, hogy ezt kibírtad 4 éven keresztül.
2009. nov. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem szólogattam be, csak egy kérdést tettem fel, szerintem korrekt stílusban.
2009. nov. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi tart ezen hetekig? Az új iskola ad egy befogadó nyilatkozatot, azt elviszitek a régibe és már ott se vagy. Egy nap alatt is lehet.
2009. nov. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mert írnunk kellett valami kérvényt hogy miért akarok átmenni. aztán mire elvolvassák :S
2009. nov. 9. 18:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Olyan iskolával, amelyiknél hetekig tart, hogy elolvassanak egy kérvényt, nem mész sokra!
2009. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ezt érzem én is hogy... :( De holnap bemegyek megkérdezni hol tartanak, ez amúgy nem illetlenség? Mármmint hogy sürgetem őket
2009. nov. 9. 21:03
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!