Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit tennétek, ha egyáltalán...

Ti mit tennétek, ha egyáltalán nem éreznétek jól magatokat a sulitokban?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok, és nagyon nem tudok kijönni sok osztálytársammal, ami pedig mégrosszabb, hogy nem azt nyomatják a sulinkban amivel tovább szeretnék tanulni, hanem azt amire semmi szükségem. Teljesen meguntam már az osztályt meg hogy több tanár is szemétkedik velem. Át akarok menni egy jobb szakközépbe, de messzebb van, és nem tudom hogy felvesznek-e egyáltalán a 10. évfolyamba. Kissé tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek?
2013. máj. 28. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Beavatnám a szüleimet, és megkérném, hogy telefonálgassanak nekem, és menjünk be elbeszélgetésre a kinézett szakközépbe. Meg kell kérdezni, van-e férőhely, végül is szakközépben nem ritka eset, hogy valaki megbukik menet közben, így egy 32 fős társaság is lecsökkenhet 23-ra. Szóval állj rá az ügyre, hátha ősszel már indíthatsz ott. Különben meg aki 10.-ben átmegy, a végére mát teljesen be tud illeszkedni, legalábbis hozzánk sokan jöttek át tizedikben, és volt, aki 11.-ben, és nagyon jól be tudtak illeszkedni. Szóval időben vagy, és hajrá. Ne félj lépni a saját érdekedben.
2013. máj. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!