Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lányok! Ti tesin hordtok még...

Lányok! Ti tesin hordtok még tornadresszt?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor kötelező, vagy önként veszitek fel? És vehettek vagy vesztek fel rá pólót, nadrágot?
2013. márc. 19. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár már nem vagyok sulis, de ált. suliban volt csak kötelező, alsóban, utána póló és naci. Anno vehettünk rá pólót, de nacit nem, úgy rémlik.
2013. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk gimiben egy időbe kötelező volt, amikor a nővérem járt oda tőlük még kérték, de amikor ő elment és én mentem oda akkor már nem kiérték, de én felvettem, mert általánosba végig kötelező volt (sport suli).

Mai napig hordom, de veszek rá pólót meg kisnacit, mert már hozzászoktam és védi legalább a derekamat. Persze ha meleg van akkor csak egy hosszú pólót veszek fel rá, de van amikor elfelejtek pólót vinni így csak dresszben tesizek.

2013. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekünk általánosban végig kötelező volt, ha menstruáltál vehettél fel rövidnadrágot. Ha meg kint tesiztünk és hideg volt, akkor pólót lehetet rávenni. Mostmár gimiben nem kötelező, szerencsére.
2013. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tök jó

Persze

2013. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjút
2013. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tréning alsót mindenképp veszek rá
2013. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, önként, ezért temészetesen vehetünk rá és veszek is biciklisnadrágot meg pólót, ha csak nincs nagyon meleg, de ilyen kevés van, általában vakáció előtt.
2013. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!