Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Leövey Klára gimnáziumban...

A Leövey Klára gimnáziumban kell még tornadresszt hordani tesin?

Figyelt kérdés
A húgom megy jövő tanévben oda és ő hallotta valakitől hogy még kéri a tanár a lányoktól. Mi biztosra szeretnénk menni mert manapság már sehol nem lehet kapni. Igaz nekem vannak még dresszeim de azok többsége már hibás az egyik meg nem az ő mérete. Mivel még nincs értelme ennyire előre szaladni mert még nem is biztos hogy felveszik oda, de én az odajáró emberek válaszát kérném első sorba. Én már végig nyálaztam az internetet de semmi konkrét információt nem hallottam erről, csak pletykát. Egyébként a Budapestiről van szó. Köszönöm előre is a válaszokat.
2012. márc. 3. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

off egy kicsit de: Nem sok jót hallani arról a suliról. Én tudom, mert vannak ott ismerőseim.

De remélem hogy rendes közösségbe kerül a tesód, sok szerencsét neki!

A tornadresszről annyit hogy nem hinném hogy azt kell már nekik hordani.

2012. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál. Igen én is elég sok rosszat olvastam róla hogy már nem az amilyen. Minden esetre köszi hogy írtál még ha nem is a kérdésemre válaszoltál. Amikor a húgom beküldte a jelentkezést akkor még mi sem tudtuk hogy az most rossz hely vagy nem de bízzunk benne hogy jó közösségbe kerül majd.
2012. márc. 3. 19:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Tudtommal van még olyan tanár aki ezt kéri, egyik ismerősöm odajár és kell nekik hordani. Nem akarok senkit sem meg ijeszteni, de ha meleg van a teremben vagy ha kint tesiznek akkor nem vehetnek rá pólót meg nadrágot, csak akkor ha hideg van.

Amit az első írt abba van valami, hogy már nem éppen a legjobb iskola. Persze tanulási szinten még mindig jó ugyan, de vannak olyan társaságok ahova ha bekerül valaki nem lesz annak jó vége.

2012. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocsi , hogy offolok, de nem tudom eldönteni, hogy a Szinyeit vagy a Leöveyt hagyjam előrébb a sorrendben.
2012. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Figyeljetek, egyik suli se makulátlan. Mindenhol vannak elzüllött gyerekek, akik beleviszik a többieket is...

Ha valaki tanulni akar, akkor azt bármelyik gimiben/szakközépben megteheti. Ha viszont hajlamos a züllésre, akkor mindegy hova megy.

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

Személyes vélemény: gimnáziumban megkövetelni a tornadresszt, őrültség.

2012. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szia! én most vagyok a Leövey-be 9.es. Igen kell dessz,és komolyan veszik az évelején néhány hétig de én kb: október óta nem is hordom, és valoszi`nűleg aki nagyon kéri az ilyen dolgokat ,jővőre nyugdi`jba megy.Meg amugy is a fiúk és a lányok külön vannak és a dressz fölé lehet polót és nadrágot venni. Egyépként imádok odajárni, ha van bármilyen kérdésetek nyugodtan kérdezzetek szivesen válaszolok (angol billentyűzet):-)
2012. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én tavaly odajártam 9. be és szintén kellett. Én úgy emlékszem hogy a tanár 2 hetet adott mindenkinek hogy szerezzen be egyet aztán akinek nem volt kis egyest kapott.

Egyébként pólót meg nadrágot nem vehettünk rá mindig, ha szertornát tanultunk akkor meg pláne nem öltözhettünk rá, és néha elég ciki volt a folyosón egy szál dresszbe rohangálni ha a tanár elküldött valamiért.


Egyébként még annyit hogy valóban minden suliban vannak rossz társaságok az más kérdés hogy ki melyikbe kerül bele. Egyébként nem rossz suli, de nekem elég kemény volt azért is mentem másik suliba.

2012. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

Miért hiszi, honnét veszi minden lány és nő hogy nem lehet tornadresszt kapni.

(lehet volt esetleg egy átmeneti időszak valamikor 10-15 éve mikor nem voltak beszállító cégek a ruhaipar meg éppen kezdett kihallni....de ma...


Hát.. google tornadressz tornaruha mázsaszám van.

Vatera teszvesz csurig van lehet kapni régit olcsón

de 3000 ft körül már vadi ujjak is vannak már felnőtt méretben is. Verseny dresszeket lehet kapni 6000 ft -ért

Őszintén ez akkora nagy összeg? pulóvert farmert nem kapni ennyiért


A tornadresszt pedig okkal kell használni nézz itt körül a fórumokon, nem szórakozásból találták ki.

2012. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok végzős a Leöveyben. Nekünk kell tornadresszt hordani, de azért az nem igaz, hogy nem lehet rávenni pólót, mert igenis lehet, csak nagyon ritka alkalmakkor kell levennünk és akkor sem tovább mint 10 perc. Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt, mi még a hidegben örülünk is neki, mert nem fázunk.

A suli milyenségét firtatni meg felesleges, mert objektívan nyilatkozni senki sem tud. Mindenhol vannak jó osztályok és rossz osztályok, züllöttek és nem züllöttek, szerintem ez egy jó iskola, ahonnan jó eséllyel felvételizhetsz bármelyik felsőoktatási intézménybe. Persze ez azon is múlik, hogy te milyen munkát fektetsz bele.

2012. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak fekete vagy más színű is elmegy?
2012. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!