Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Leövey Klára gimnáziumban...

A Leövey Klára gimnáziumban kell még tornadresszt hordani tesin?

Figyelt kérdés
A húgom megy jövő tanévben oda és ő hallotta valakitől hogy még kéri a tanár a lányoktól. Mi biztosra szeretnénk menni mert manapság már sehol nem lehet kapni. Igaz nekem vannak még dresszeim de azok többsége már hibás az egyik meg nem az ő mérete. Mivel még nincs értelme ennyire előre szaladni mert még nem is biztos hogy felveszik oda, de én az odajáró emberek válaszát kérném első sorba. Én már végig nyálaztam az internetet de semmi konkrét információt nem hallottam erről, csak pletykát. Egyébként a Budapestiről van szó. Köszönöm előre is a válaszokat.
2012. márc. 3. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Más színű is jó.
2012. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszi. A majdnem 180centimre már most kell keressek egyet
2012. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én idén mentem át oda tanulni, tőlünk is kéri a tanár :S Igaz vehetünk rá pólót meg nadrágot de akkor is kell. Én rám jó a 170 cm-s is de muszáj pólót rávennem :S
2012. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha valaki nem hajlandó pucér combokkal mutatkozni?
2012. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!