Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát válasszam? DE...

Melyik iskolát válasszam? DE (Debreceni Egyetem), PTE (Pécsi Tudományegyetem) vagy SZTE (Szegedi Tudományegyetem) BTK karát?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizem. Szlavisztika(-orosz szakirány) lenne a célom. Oroszul 1,5 éve tanulok, földrajzból ötösre érettségiztem és az érettségi tantárgyak közül csak matekból vagyok négyes. Szegedtől 30 km-re lakom,ám a \'családom\' csak kin számomra(ordibálnak egymással a szüleim,apám alkoholproblémái,stb.),ám nem szeretnék emiatt Szegedre menni. Ezért jött szóba Debrecen és Pécs. Szerintetek melyiket válasszam? Pozitívumok,negatívumok? A választ előre köszönöm.
2009. aug. 12. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

igen már rájöttem,én is ezekből indultam ki,azért hittem h.ez minden nyelvszakon így van:)


utolsó előtti válasz írója:)

2009. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, amit most írok azt a legnagyobb őszinteséggel és jószándékkal írom!


SOHA NE MENJ BTK-RA, csak ha nagyon azt akarod és nagyon elkötelezett vagy, de talán még akkor se!


Borzasztó egy hely, unalmas, semmi értelme, hülyeségeket tanulsz, hülyét csinálsz magadból.

A követelmény, az órák, a társaság nulla.

Mocsok egy hely!

Nagyon messziről kerüld el!


Sajnos tapasztalatból beszélek! Nem hittem, hogy egy egyetem ennyire szar lehet, ezerszer elátkoztam azt a napot amikor oda jelentkeztem.


Ha megpróbálod, csak egy-két évet elcseszel és utána másba kezdesz.

Ha meg végig csinálod, akkor kapsz egy szó szerint semmit érő diplomát (kivéve talán ha tanár leszel).


Nem leszólni akarlak, csak figyelmeztetni! Fogadd meg amit tanácsolok, nem akarok rosszat!

2010. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hát igen, erről már én is hallottam.. de én germanisztikára szeretnék menni, és nekem kifejezetten az a célom, hogy német tanár lehessek, ezért is jelentkeztem BTK-ra :)
2011. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, a BTK mocskos egy hely.

Persze ha mindenképpen német tanár akarsz lenni, akkor nyilván az kell.

2011. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!