Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki mit gondol az alábbi...

Ki mit gondol az alábbi sulikról? Nyugat-magyarországi Egyetem Pécsi Tudományegyetem Eötvös Lóránt Tudományegyetem

Figyelt kérdés
Légyszi ne azt írjátok, hogy az ELTE a legjobb, mert Pesten van és mert a legjobb egyetem az országba, mert azt eddig is tudtam, azt szeretném megtudni, hogy szerintetek a másik kettőnek milyen a híre? mennyire elismert a munkaadók között, szóval milyen esélyem lenne a későbbiekben, ha a diplomámban nem az állna, hogy ELTE, hanem mondjuk az, hogy PTE vagy NYME..
2011. jún. 22. 10:56
 1/7 Zoliol ***** válasza:
100%

Háát ha a NYME vagy a PTE közül kellene válogatni:PTE de sajna egy ELTES diplomát könnyebben elismernek(de informatikában a BME a nyerő tehát ELTES info nem annyira jó ezek szerint mint BME mérnökinfó)

Nah ennyi milyen szak(ha műszaki akkor BME ha TTk ELTE Ha BTK ELTE ha info BME)

2011. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eötvös Loránd, ez a neve, nem Lóránt.

Egyébként mind a három egyetem jó, jelentkezz bátran, csak tanuld meg a nevüket előbb. :-)

2011. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szaktól is függ, de ELTE legyen vagy a PTE.Nem akarok senkit megbántani, de ahogy én látom a helyzetet friss diplomásként,a NYME-en kiállított diplomával sajnos egyes helyeken kevesebb esélyed lehet.
2011. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen szak? én NYME-re járok.
2011. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szlavisztika :)
2011. jún. 23. 14:22
 6/7 Zoliol ***** válasza:
100%
Akkor ELTE BTK :)
2011. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szlavisztika szerintem is ELTE,max PTE
2011. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!