Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kell kérvényezni a...

Hogy kell kérvényezni a halasztást BGF-en?

Figyelt kérdés
Most vettek fel a BGF-PSZK-ra, de sajnos családi okok miatt halasztanom kell fél évet. Azt tudom, hogy valami kérvényt kell kitölteni, de ezt hol lehet beszerezni, vagy kihez forduljak? (Már felhívtam őket, de nem voltak túl segítőkészek...)

2012. aug. 16. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Öö szerintem úgy kell, hogy beiratkozol, és a neptunban majd beállítod, hogy passzív félév, így tudsz 1 évet halasztani, 2 félév passzív, én így csináltam, és egy évvel később kezdtem el.
2012. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy pedig beiratkozásnál kérsz egy lapot és kitöltöd, de a bgf es levélben azt írták, hogy a neptunban is elég kiválasztani, hogy aktív e vagy passzív.
2012. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor ezt jövőhéten kell a tantárgyfelvételkor beállítanom a neptunba vagy majd a beiratkozás hetén? Nekem valahogy elkerülte a figyelmemet ez az információ a levélben :) Ja és még annyit szeretnék kérdezni, hogy egy félévet és lehet halasztani csak így simán vagy muszáj 2 félévet? Tehát, ha most halasztok az őszi félévben, akkor elkezdhetem a sulit februárban?
2012. aug. 16. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beállíthatod most is, de mindenféleképpen be kell írtakoznod, és amjd ott mond az ügyintézőnek is h passzív félévre mész,és majd ő is mond okosságot, de elég ha a neptunba átállítod, de iratkozz be,persze elkezdheted februárban ha fel lehet venni azokat a tárgyakat amik kellenek, de nem ha nem kezded el februárban akkor is váltsd át megint passzívra azt a félévet.
2012. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdheted második félévben, de akkor ugye csak a második féléves tantárgyakat tudod felvenni, de abból is csak azt aminek nincs elő feltétele.
2012. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
így van ahogy íz utolsó írja
2012. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy bármilyen bármilyen tantárgyat felvehetek, mert megnéztem a suli honlapján, hogy milyen tantárgyaim lennének és az is oda van írva, hogy melyik félévben AJÁNLOTT felvenni. De akkor ezek szerint nem vehetek fel második félévben olyan tantárgyat, amit harmadik félévben ajánlott felvenni? (nincs előfeltétele)
2012. aug. 16. 20:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Aminek nincs előfeltétele azt bármikor fel lehet venni, ha meghirdetik.

Második félévben te a második, negyedik féléveset tudod felvenni aminek nincs előfeltétele.

2012. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!