Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az a problémám, az érettségin...

Az a problémám, az érettségin elért jegyeim átszámítva pontokban, megnéztem egy felsőfokú sulihoz, nem éri el a követelt szintet, hol tudom kérvényezni a pótérettségit jövő Augusztusra ha az esti gimim ahol letettem az érettségit, megszűnt azóta,?

Figyelt kérdés
pontos címet, elérhetőséget, hol kell jelentkezni azt, ill akkor igaz, az új érettségim pontjait számítanák be akkor a felvételinél
2011. aug. 15. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha bizonyos tantárgyakból újra szeretnél érettségizni, a területileg illetékes Oktatási Hivatalhoz kell fordulnod.

Az alábbi linken tájékozódhatsz:

[link]

2011. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
oktatási hovatalnál, vagy akármelyik ottani giminél szívesen segítenek. Nem lesz olcsó móka ráadásul, vizsgánként legalább 10ezret elkérnek sajnos/nem sajnos.
2011. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!