Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Msc-n végzek két szakot...

Msc-n végzek két szakot egyszerre, amik ugyanahoz a tanszékhez tartoznak. (Nem egy szakon belüli két szakirány. ) Lehet olyat kérvényezni, hogy csak egy diplomamunkát írjak meg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,mert két külön szakról van szó.
2011. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja szerintem is így van, de azért kérdezd meg a biztonság kedvéért. Amúgy sosem értem azokat akik ide jönnek ilyenekről kérdezősködni. Vagy mi jobban tudjuk szerinted mint az egyetem ahol tanulsz?
2011. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem,ohgy ha már van egy BA-d és írtál már egy szakdogát akkor miért nincs annyi,hogy ezeket az egyetemeden kérdezd meg? Vagy ehhez tényleg két MSC kell egyszerre?
2011. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyetemen is meg akarom kérdezni amikor legközelebb megyek be, csak most hallottam erről és gondoltam addig megkérdezem itt, hátha valaki tudja. Arra való ez az oldal, nem?
2011. dec. 10. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!