Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol érdemes biológiát tanulni?

Hol érdemes biológiát tanulni?

Figyelt kérdés

Eszterházy Károly Főiskola

Nyíregyházi Főiskola

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Debreceni Egyetem

Szegedi Tudományegyetem

Pécsi Tudományegyetem



2012. aug. 11. 01:45
1 2
 1/20 hKatan válasza:

Attól függ, mire kell. Ha lehet, én egyetemre mennék a helyedben. Én Szegeden végeztem el a biológus szakot, teljesen elégedett voltam vele, bár az ösztöndíj kitűnővel is csak zsebpénz volt, nem tudom, azóta mi változott.

Első kommentelőnek: honnan vagy ilyen tájékozott? Mindet próbáltad?

2012. aug. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szegeden a legjobb a biológus képzés, ezt illik tudni.

[link]


Az első válaszoló nagyon rosszul tudja, mert pont hogy az ELTE-n a nagy kalap sz@r, nagyon sokan eljönnek onnan, mert gagyi a képzés. Oda semmiképp ne menj. Az Eszterházy fősulin is jó még.

2012. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Válaszolni nem tudok, bocsi, de engem is érdekel a kérdés...

Engem Szegedre vettek fel bioszra.

Akikkel eddig beszéltem (nem sokan) azt mondták, hogy a debreceni nagyon könnyű, az ELTE nagyon nehéz, szigorúak...

Szegedről pedig azt hallottam, hogy az ELTE után a legjobb, illetve hogy a mikrobiológia az erőssége.


Szerintetek akkor ez így nem igaz?

2012. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Szegedi a legjobb biológia képzésben,mindenhol ezt mondják,és az Eltéről én is sokat hallottam akik eljöttek onnan és vagy Szegedre vagy máshova mennek át.Szerintem Szegedet válaszd.
2012. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ELTE nem nehéz, csak szeretik az ott tanulók elhitetni, hogy az, közben meg egy nagy trágya az ottani képzés. A biológia szak mindenhol nehéz, mindenhol szivathatnak, de akár lehetsz mindehol full 5-ös is, ha rendesen tanulsz és van egy kis szerencséd. És nyugi, Szegeden is fog pár tanár szivatni, de akkor is itt a legjobb a képzés
2012. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az ELTE nagyon jó egyetem, és nagyon jók ott a TTK-s szakok, csak épp a biológia valahogy az nem annyira. Ha biológia, akkor SZTE.
2012. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Az SZTE-en kívül mind egy kalap szamóca.
2012. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

SZTE, a link magárt beszélt.

Az ELTÉ-ről olyantól hallottam, hogy nem jó az oktatás, aki oda járt.

2012. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Az ELTÉ-ről olyantól hallottam, hogy nem jó az oktatás, aki oda járt."


Ezt azok mondják akik onnan kibuktak.

2012. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát pedig az illető nem bukott ki, hanem átjött orvosira...

és onnan sem bukott ki.

2012. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!