Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől fog közületek...

Szeptembertől fog közületek valaki a SZÁMALK suliba járni? Legfőképpen a gyógypedagógiai asszisztens képzésre jelentkezettek érdekelnének!

Figyelt kérdés
Esteleg, ha valaki tud róla több információt adni, milyen a képzés, tanárok stb. azt is megköszönném! :)))
2011. aug. 14. 15:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

bemásolom, így nem marad ki semmi:

Tisztelt Tanulónk!



Köszöntjük a nappali tagozatos diákjaink körében!



Várjuk Önt a 2011. szept. 1-jén tartandó évnyitóra a 1119 Budapest Mérnök u. 39. szám alatti épületünkben a Gábor Dénes teremben.



10 órakor az idegenforgalom, kereskedelem, marketing és pénzügy szakmacsoportba jelentkezetteket,


11 órakor az egészségügy, pedagógia és szociális szakmacsoportba tartozókat várjuk.


E napon kizárólag az évnyitót tartjuk meg.



2011. szept. 2-án, 5-én és 6-án szintfelmérések lesznek csoportbeosztás szerint, amelyről az évnyitón tájékoztatunk mindenkit.



Szept. 7-én osztályfőnöki órákat tartunk, ekkor a tankönyvekről és az órarendről is informáljuk Önt.



Szept. 8-án megkezdődik az órarend szerinti tanítás.



Örömmel várjuk!

2011. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Na, már én is kaptam! Hát, fogalmam sincs :S nem is értem, hogy miből lehetne... :/
2011. aug. 30. 15:53
 23/23 anonim ***** válasza:

meg szerintem a f-wellness-re csak 12-en kaptunk még régebben email-t.

azt h akarják csoportokra felosztani?:O:S

2011. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!