Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől fog közületek...

Szeptembertől fog közületek valaki a SZÁMALK suliba járni? Legfőképpen a gyógypedagógiai asszisztens képzésre jelentkezettek érdekelnének!

Figyelt kérdés
Esteleg, ha valaki tud róla több információt adni, milyen a képzés, tanárok stb. azt is megköszönném! :)))
2011. aug. 14. 15:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

szia!

múlt héten iratkoztam be, de még sajnos semmilyen információt nem tudok:(

egyáltalán mikor lehet menni iskolalátogatásiért?

2011. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szia! Én is múlt héten voltam! :) Te milyen szakra mész? Én rákérdeztem az iskolalátogatásira ahol a regisztrációs pénzt kellett befizetni, felírtak, és azt mondták, hogy jövőhéten érkeznek meg és akkor lehet menni érte, vagy ha kérjük kipostázzák. Akkor felírtak téged? Mert ha nem, akkor szerintem csak felhívod, és küldik neked is! :)
2011. aug. 14. 15:26
 3/23 anonim ***** válasza:

ismét én vagyok:)ne haragudj, hogy csak most válaszolok.

én fitness-wellness szakra jelentkeztem.

engem is felírtak, azt ígérték telefonálnak, de azóta több, mint 1 hét eltelt és semmi. erre ma reggel felhívom őket, és mondják, hogy csak szept. 1-től lehet érte menni:S

2011. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Semmi baj :) Komolyan? :O Hát az úgy nagyon jó, mert nekem még a héten be kéne küldenem a koliba :S Holnap felhívom én is. Majd írok :)
2011. aug. 17. 17:52
 5/23 anonim ***** válasza:

köszönöm:)

amúgy nekem is sürgős lenne:S

2011. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szia! Na, nekem is azt mondták, hogy a héten már semmiféleképpen, jövőhéten sem biztos. Csak egy igazolást tudnak kiállítani arról, hogy felvettek. És azért lehet menni. :S
2011. aug. 18. 11:03
 7/23 anonim ***** válasza:

Kár:S

Nekem még azt is mondták telefonba, hogy 20.-a után ráadásul semmilyen levelet nem fogunk kapni. Neked is mondták regisztrációnál, nem?

Csak azt nem értem, hogy mikor fogjuk megtudni, hogy besoroltak e az államilag finanszírozottak közé. Csak annyit tudok, hogy szept. 1-én, 11 órakor lesz az évnyitó.

2011. aug. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondták :O Tegnap felhívtuk (mert távol lenne csak úgy bemenni egy papírért, ami igazolja, hogy felvettek), és azt mondták, hogy még ma elküldik a kolinak. Remélem tényleg így lesz, mert azért elég kellemetlen, hogy semmit sem tudunk, és nem kaptunk semmi papírt arról, hogy valóban felvettek, meg milyen besorolásba. Csak meghívót kaptam, gondolom azt mindenki :)
2011. aug. 19. 17:25
 9/23 anonim ***** válasza:

igen:)

remélem minden rendben lesz, annyira bonyolult az egész:D

2011. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Na hát igen :) Nekem is 11-re kell menni majd... Te pesti vagy? :)
2011. aug. 19. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!