Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várjátok már az iskolát?

Várjátok már az iskolát?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem. :( Pedig mikor elkezdődött a nyáriszünet, utána nagyon vártam, mert ez az uccsó évem és alig várom, hogy elszálljon ez a pár hónap, de most már nagyon nem várom, sőt, akárhányszor rágondolok, hogy már csak 2 hét elszomorodom. :( Ti hogy vagytok vele?
2011. aug. 14. 01:23
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
igen, biztosan, ha tudni akarod épp egy hetes bulizásra pakoltam, úgyhogy ezt nem találtad el:D Amúgy te beszélsz itt az értelmes megnyílvánulásról?:D Ez elég vicces, főleg, h buta vagy, mint a tök, ki se tudod javítani a hibáimat (nyílván mert nincs), vmint tudod, h elmúltammár 20 mégse tudod felfogni, hogy én nem 12 vagyok, mint te:D gáz vagy öcsi:) Amúgy biológia szakra járok, közel olyan húzós szak, mint az orvosi, úgyhogy ez a vaktába büfészak lövöldözés megint csak nem jött össze húsom xD Kicsit gáz vagy már, egy érvet se tudsz mondani, csak próbálsz itt menősködni:D ciki így beégni?:D jujj
2011. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Na mivan kis kokcák, itt ugattatok, h nem válaszolok, erre már rég alszotok:D ciki
2011. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

Hát el tudom képzelni, hogy milyen húzós, ha egyhetes bulikra van időd a nyári szünetben.

Az érveimet mondtam, a hibáidat kijavítottam, de nyilván nem az összeset, annyi türelmem nincs.

Sértegetni pedig az szokott, aki kifogyott az érvekből, ugye tudod?

2011. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Gondolom te nem, mert akkor nem égetted volna le magad nem tudom hány kommenten keresztül. Amúgy szerinted mi a jó Istent szoktak csinálni az emberek nyári szünetben?:D Kockulni meg lúzerkedni a neten, mint ahogy te csinálod?:D Mi NORMÁLIS emberek ezt csináljuk, de te csak menj nyalizni vmelyik tanárodnak, abban már rutinos vagy.
2011. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Már megmondtam, hogy sosem nyaltam. Egyébként meg te még mindig itt vagy? Akkor ne pofázz a kockulásról.
2011. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Na figyelj, egyértelmű, hogy te maradtál most alul, ha még mondani akarsz valamit, majd holnap elolvasom, jóccakát.
2011. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Én hát persze:D:D Nem veszed észre, mekkora gáz vagy?:D Legjobb védekezés a támadás, bár te még ezt is bénán csinálod, semmi érvelés, csak próbálsz úgy csinálni, mintha te nyertél volna, pedig nyílván te is tudod, h itt mindnekinek igaza van, kivéve téged. szopacs... na de nem foglalkozom többet ilyen kis dedósokkal, élvezem az egy hetes bulizást, majd gondolok rád ott, nem bocs inkább mégse gondolok egy kis lúzerra
2011. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim válasza:
nem :D
2011. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Tudsz mást is, mint ismételgetni az én szavaimat?

LOL

Te egy darab sz@r vagy.

2011. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Akik az utolsó két oldalra írtak, azoknak üzenem hogy a kérdés így szólt: Várjátok már az iskolát?
2011. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!