Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várjátok már az iskolát?

Várjátok már az iskolát?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem. :( Pedig mikor elkezdődött a nyáriszünet, utána nagyon vártam, mert ez az uccsó évem és alig várom, hogy elszálljon ez a pár hónap, de most már nagyon nem várom, sőt, akárhányszor rágondolok, hogy már csak 2 hét elszomorodom. :( Ti hogy vagytok vele?
2011. aug. 14. 01:23
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Most fogok felvételizni, és nagyon félek. De egyébként sem várnám, de hát így..:D És szeptembertől folytatnom kell a német tanulást, szóval járnom kell nyelviskolába is...aj.
2011. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Nagyon nem :( Pedig eddig mindig vártam :)
2011. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Én valahol várom, mert, ha azt az életmódot folytatnám hosszútávon, amit az elmúlt 2 hónapban, akkor elég hamar meghalnék :D
2011. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Igen is, meg nem is. Egyetem oké, buli oké, tanulás nem annyira
2011. aug. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
45%
Én várnám szívesen várnám, csak már hiába 37 évesen...
2011. aug. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Vááároood? :D Az utolsó éved? :D Kösd fel a gatyát!4!!4!négynégy!


Egyébként én most érettségiztem, kihagyok egy évet, de semmi pénzért nem mennék vissza abba a büdös *!#&@>.*! %=(~@# gimnáziumba, az hétszentség.

2011. aug. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
80%
Én a gólyatábort várom már nagyon meg az egyetemi bulikat, annyi kiscsajt meg fogok dönteni, még a gondolatába is beleborzongok. Szegénykék :D
2011. aug. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó xDDDDDDD


Nekem tök mindegy am. Legalább nem lesz at utcán napközben annyi tébláboló, unatkozó tini :D

2011. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
92%
07:30 Álmodik a nyomor:D Attól, h egyetemista vagy még nem fogsz a csajok kedvence lenni:) Sőt még ha részegek akkor se, ihatok én egy raklap piát, akkor sem kezdenék egy lúzer csávóval
2011. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Nekem szintén ez lesz az utolsó évem :) Kicsit várom mert tényleg utolsó év, rövidebb is lesz meg még utoljára együtt lehetek minden haverommal. Viszont nyáron fel tanulnom kellett volna kémiát meg bioszt is. A bioszzal nem volt probléma mert kb imádom az egészet :D Csak kémiára "nem maradt időm" sosem így elég ciki lesz szinte 0 tudással a kémia tanár elé állni, na ezért mégsem várom annyira :D
2011. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!