Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várjátok már az iskolát?

Várjátok már az iskolát?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem. :( Pedig mikor elkezdődött a nyáriszünet, utána nagyon vártam, mert ez az uccsó évem és alig várom, hogy elszálljon ez a pár hónap, de most már nagyon nem várom, sőt, akárhányszor rágondolok, hogy már csak 2 hét elszomorodom. :( Ti hogy vagytok vele?
2011. aug. 14. 01:23
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségit egyébként 0 tanulással 50%-ra meg lehet írni középszinten. Minimum.
2011. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
40%
nem drága, de az ilyen gyökerekre, mint te vagy, nem lehet mást mondani. 14 évesen ilyenkor nem ágyban lenne már a helyed? Vagy épp facebookon nyalizol egy tanárnak? xD jah és anyád a húsom, ettől nem leszel se menőbb, se nem fogsz kultúráltabbnak tűnni drágám, ennyir rólad húsom xD
2011. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Nem én mondtam, hogy "húsom" figyelj már egy kicsikét:D
2011. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
nem mondod? Bocs ha nem fogok új bekezdésbe válaszolgatni mindnekinek
2011. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
Na jó, egyértelműen troll vagy, egy 20 éves nőnek nem ilyenek a kommunikációs készségei. Nincs jó emlékezeted, megfigyelőképességed, etikus magatartásod, nem vagy diszkrét, barátságos. Szerintem a információfeldolgozási képességeddel is bajok vannak:D Na puszi, 15/L, aki többre viszi mint te:)
2011. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
xD álmodik a nyomor:D:D Jah és gratula, h mindenzt meg tudtad állapítni kb. 10 kommentből, a naívitáshoz aztán van tehetséged kedves 15 éves kislány:) Már most rögöhök rajtad, mit fogsz te szenvedni az életben még ezzel az értelmi szinttel:D Biztos nem az eszedért fognak ellopni drága xD Amúgy ha azt nézzük, már most többre vittem, mint te. Sosem nyaliztam egy tanárnak se, mégis jól megírtam mindent, sosem tanultam mégis egyetemre járok, vannak barátaim, van életem és nem vagyok olyan kis netharcos, aki azt hiszi, azért mert nyalizik a tanárnak okosabb lesz:D Az ilyeneken szoktunk a suliba röhögni:D szánalmasok vagytok xD
2011. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

21:13 Sosem nyaltam a magyartanárnak, mégis megtanultam helyesen írni, nem úgy, mint TE, megtanultam kulturáltan fogalmazni, nem úgy, mint TE, és nem volt szükségem az etikatanárra ahhoz, hogy tudjak viselkedni.

Amúgy elgurult a nyugtatód, tessék, megtaláltam. ; )

Husom! <3

2011. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Légyszíves javíts ki a helyesírási hibáimat drága, kíváncsi vagyok, menni fog-e xD Az látszik, h etikát nem tanultál, nem is tudsz értelmesen megnyílvánulni, sőt még a kérdésre sem tudsz válaszolni. Ez gáz:D Amúgy meg kis 14-15 évesekkel én nem foglalkozom, ahhoz én túl büszke egyetemista vagyok, h kis pisisekkel vitatkozzal, akiket még egy discoba se engednek be xD vér cikik vagytok:D:D
2011. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

Ha figyeltél volna, rájöttél volna, hogy már elvégeztem a gimnáziumot, 18 vagyok, kedves husom. Ha már ilyen szépen kérted, itt van a kommented kijavítva:


Légy szíves javítsd ki a helyesírási hibáimat, drága, kíváncsi vagyok, menni fog-e. xD Az látszik, hogy etikát nem tanultál, nem is tudsz értelmesen megnyilvánulni, sőt, még a kérdésre sem tudsz válaszolni. Ez gáz. :D Amúgy meg kis 14-15 évesekkel én nem foglalkozom, ahhoz túl büszke egyetemista vagyok, hogy kis pisisekkel vitatkozzak, akiket még egy discóba se engednek be. xD Vér cikik vagytok. :D:D


Az etika és az értelmes megnyilvánulások közötti kapcsolatot nem igazán értem, de szokták mondani, hogy hülyegyereknek anyja se érti a szavát. :D Érvelésről pedig nyilván nem hallottál még szerény 12 éved során, ugyanis a sértéseid semmivel sem támasztod alá, ezért nem is veszem komolyan, ha nem haragszol.

A büszke egyetemista fejeddel meg kinyalhatod a s_ggem, el tudom képzelni, milyen büfészakon vagy, remélem, azért sokat nem fogsz bukdácsolni, és nem maradsz ott senki nyakán a kelleténél tovább. Bulizd nyugodtan végig az egyetemet, öt év múlva feltétlenül visszajövök ide a friss diplomámmal, és körberöhöglek.

2011. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Szegény husom, nem tud válaszolni, már biztosan lőtték neki a pizsit.
2011. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!