Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várjátok már az iskolát?

Várjátok már az iskolát?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem. :( Pedig mikor elkezdődött a nyáriszünet, utána nagyon vártam, mert ez az uccsó évem és alig várom, hogy elszálljon ez a pár hónap, de most már nagyon nem várom, sőt, akárhányszor rágondolok, hogy már csak 2 hét elszomorodom. :( Ti hogy vagytok vele?
2011. aug. 14. 01:23
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
Utolsó: Miért lenne rövidebb? Ha most fog érettsgéizni, akkor nyár közepéig esélyed sincs pihenni, még akkor se, ha nem tanulod agyon magad.
2011. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
Tudod hogy válaszoljak az iskola nem csak a tanulásról szól. Rövidebb még ha többet (!) is kell tanulni miután kiadják az előtte lévő időt szünetnek mégsem kell minden reggel fél 6-kor kelnem majd több mint fél órát egy összezsúfolt buszon zötykölődnöm.
2011. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
Ha végigtanulod a 4 évet, akkor nincs gáz az érettségivel se, és nem az utolsó hónapban kell megtanulni mindent. A tételeket is végigveszitek előtte, jobb esetben. Mi pl magunknak állítottuk össze, és közben simán megtanultuk.
2011. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
36%
de ki az a nagyon h.lye, aki végig tanulja a 4 évet? xD
2011. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
48%
20:21 A barátnőm az volt, képzeld, kitűnőre érettségizett, most gyógyszerész, és havi 350 ezret keres:) mekkora idióta!
2011. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
63%
Hát én sosem bírtama strébereket, én tanulá nélkül is jól érettségiztem és így is egyetemre járok :P csak én nekem még szórakozni is volt időm:P
2011. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
39%
Stréber az, aki leül otthon 10 percet tanulni? Te féken hülye vagy?:D lol.
2011. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mennyit tanulsz, hanem az, hogy hogyan. Ha odafigyelsz, fele annyi idő alatt a végére érsz. A másik meg az, hogy tudnod kell szelektálni, ami nem fog kelleni, ne tanuld meg, esetleg ha jegyhez kell. És sosem árt előre belenézni a korábbi érettségi feladatsorokba. A töri idén nevetséges volt, nézzétek meg, főleg az utolsó feladatot. :D
2011. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
66%
20:34 Igen, valószínű, h 10 perc tanulással csinálta meg kb. 90%-sra vmelyik emeltét, mert úgy lett nyelvvizsgája:D Ha te ezt elhiszed, akkor még nagyobb mbarom vagy, mint amennyire most látszotl xD lúzer xD
2011. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
Baazdki. Oda figyelsz órán, jegyzetelsz-így kénytelen leszel tényleg oda figyelni-a tanár értékeli, így könnyebben kapsz jobb jegyet(nálunk van egy feltűnően kivételezős tanár, engem imád, elbeszélgettünk a színházi látogatásaimról már második nap..:p)otthon becsületesen megcsinálod a házit, majd versszerűen betanulod az anyagot. Ennyi. Én idén a középiskola első osztályát így zártam kitűnővel. A másodikat is így fogom. Tök egyszerű:D
2011. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!