Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baj az, ha kihagyom a gólyaava...

Baj az, ha kihagyom a gólyaavatást?

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedikbe és nagyon parázok,úgyhogy szerintem én ezt kihagyom:DLesz ebből később valami?
2011. aug. 12. 15:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

16:26-os vagyok, ma már én is 22 éves vagyok.

Nekem sajnos életre szóló volt, azóta is szorongok miatta. Lehet, hogy viccesen hangzik, de így van.


Akkor olyan periódusa volt az életemnek, hogy nagyon nem hiányzott az, hogy az egész iskola előtt megalázva érezzem magam. Lehet, hogy ha fél évvel előtte történik ez a dolog vagy fél évvel utána, akkor poénnak veszem, de akkor nem tudtam annak venni.

Egyértelmű volt, hogy azért kapom ezt a feladatot, hogy jól kicsesszenek velem. Mert amúgy sem voltam egy beszédes, tudták, hogy nem fogok énekelni az egész iskola előtt, mégis direkt ezt a feladatot választották nekem. Amikor elindultam a pódium felé, már akkor röhögött a fél iskola. Én komolyan mondom, hogy a mai napig nem hevertem ki. Előttem van a sok vihogó fej.

Én kaptam ezt a feladatot, másoknak meg le kellett rajzolni az osztályfőnököt, vagy bekötött szemmel liszttel töltött lufit kipukkantani. Vagy verset írni. De mindezt csoportosan.

Egyedül enyém volt ez a megtiszteltetés, hogy egyedül csinálhattam valamit, ráadásul énekelhettem. Menjenek a fenébe az ilyen emberek...

2011. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
És sajnálsz a többiektől egy jó nevetést.
2011. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, erről van szó, rátapintottál a lényegre.
2011. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
valószínűleg nemigazán érdekelnének a többiek amikor éppen porig rombolnak...
2011. aug. 14. 00:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,met kkor lehet kiközösítenek.Bár ezt én nem tudom.Én se fogok ujjongani a gólyaavatástól 1hónap múlva,de túl élem.
2012. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha emiatt kiközösítik (azaz közösítették?), akkor eleve gyökerek, nem kár értük.
2012. szept. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!