Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "Rosszul járok" ha kihagyom a...

"Rosszul járok" ha kihagyom a gólyatábort?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni,de az anyagiak miatt nem akarok. De úgy gondolom,hogy ha elsőnek elmegyek a fősulira,ott is tudok majd szerezni spanokat. Szerintetek?
2011. aug. 1. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem hatalmas élmény volt a gólyatábor, nagyon szerettem, de a későbbi fősulis barátaim nem onnan kerültek ki. Sőt, volt egy lány, akivel a gólytábor alatt távolról utáltuk egymást, később egy csoportba kerültünk és legjobb barátok lettünk a 4 év alatt. Minenféleképpen nagy élménytől fosztod meg magad, ha nem méssz, főleg ha szereted a közösségi élményeket, de ha az anyagiak nem engedik meg, akkor semmi gond, mert egy nagyon jó bulin kívül semmit nem fogsz kihagyni.
2011. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Annyira nem, mint most gondolod :) Én családi okból nem mentem gólyatáborba, nem is zavartattam magam miatta, első nap odamentem a csoportomhoz, és máris befogadtak (gyakorlatilag az első pillanatban találtam számomra szimpatikus embereket). Amúgy sem vagyok az a nagy bulizós ember, szóval nem kifejezetten érintett meg a dolog, hogy kihagytam egy 5 napig tartó ivászatot :D Biztos jó buli, de nem nagy gond, ha kihagyod.
2011. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon élveztem a gólyatábort. Szerintem kár kihagyni.
2011. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tom Benko ***** válasza:
0%
Nem, csak kicsit kevesebbet fogsz eleinte ismerni a felsőoktatás életéből. És nem, a gólyatábor nem csak többnapos ivászat.
2011. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Nekünk már most van egy csoport, ahol a szakon belüli emberek vannak. Kb. 60-an vagyunk és órákat beszélgettünk, már elég jól összeismerkedtünk, be is van tervezve szeptemberre egy kocskatúra. Ezek az meberek közel fele nem is jön gt-re, nem tudom miért, de mind1, én nélkülük is elleszek. De szerintem te is vedd fel a kapcsolatot a szaktársaiddal és akkor nem kell tök egyedül neki indulni
2011. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

"Nem, csak kicsit kevesebbet fogsz eleinte ismerni a felsőoktatás életéből. És nem, a gólyatábor nem csak többnapos ivászat."


Ez így nem teljesen igaz :) Én sem mentem gólyatáborba, mégis mindent tudtam a felsőoktatásról, és az egyetemi életről (legalábbis a szakomon), ugyanis utánaolvastam, megismerkedtem felsősökkel/csoporttársakkal előre. Nem véletlenül van internet. Nálunk konkrétan nem is mondtak el semmi érdemlegeset a gólyatáborban, csak ittak. Valószínűleg minden egyetem más, de nálunk csak egy buli volt a gólyatábor, és senki sem indult hátránnyal azért, mert nem volt ott.

2011. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

jó dolog ott lenni


de


érdemben semmit nem vesztesz ha nem mész el

2011. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Én sem fogok az anyagiak miatt menni, bár biztos jó lenne. Már most ismerkedek facebookon a leendő évfolyamtársakkal, szóval nem lesznek teljesen "ismeretlenek"
2011. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanez.Elkezdtem levelezni egy-két emberrel,szóval nem félek,hogy ismeretlenekhez megyek oda. Nekem is a pénz a fő döntő szempont,hogy nem megyek,mert nem elég a díja,oda is kell jutni,meg csak iszik is valamit az ember,aztán rögtön 25 ezer a hűde jó buli.
2011. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
22:39 a piát ők állják
2011. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!