Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baj az, ha kihagyom a gólyaava...

Baj az, ha kihagyom a gólyaavatást?

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedikbe és nagyon parázok,úgyhogy szerintem én ezt kihagyom:DLesz ebből később valami?
2011. aug. 12. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi következménye, csak kihagysz egy életre szóló élményt.

Mind átestünk rajta és túléltük (a gimiben is és a főiskolán is). Ez csak egy poén. Mi annak idején kilencedikben egy hétig szakállkában jártunk (nekem ma is megvan), mások cumit hordtak, vagy papír gólyacsőrt :).

A hét végén volt az avatás, ahol vicces feladatokban kellett részt venni (egymás etetése bekötött szemmel stb.).

2011. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem mikrofonba kellett volna énekelnem az egész iskola előtt, csak azért, mert csendesebb voltam, az átlagnál. Ott álltam az egész iskola előtt és mindenki rajtam röhögött, hogy ott állok, mint egy f..z.

Nálunk ez decemberben volt, januárban már másik iskolába jártam.

2011. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
utolsó:pontosan ettől félek én is.
2011. aug. 12. 16:38
 4/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, ha kihagyod. Nem olyan nagy élmény ám, mint azt sokan mondják. Oké, hogy néhány feladaton lehet röhögni, de én nem vesztettem volna semmit, ha nem megyek.
2011. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Pont az ilyen gyávák miatt kellene visszahozni a sorkatonaságot. Megtanulnátok, hogyan kell TŰRNI, eggyütt túlélni, és élvezni a közösséget. 5 nap szenvedést nem igaz, hogy nem bírsz ki. Meg is érdemled, hogy 3 évig kiközösítsenek.
2011. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

golyaavatäs=megaläzäs. Aki ezt jo poennak tartja, annak ne legyen nagyobb öröme, de kedves utolso,vannak olyan emberek,akik ezt a nagyfoku aläzäst egesz eletükben nem fogjäk birni feldolgozni , mert a s*ggreszeg, nagykepü,nagymenö majmok,(mint pl.TE)meg a xart is felnyalatnäk velük azzal, aki kicsit is szerenyebb,felenkek,halkszavuak.


A kerdezönek:semmit nem fogsz kihagyni,ugyis lesznek barätaid, a golya nelkül is.

2011. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ma 20:36.

kívánom neked,hogy téged is kb. 600 ember előtt alázzanak szét...

2011. aug. 12. 22:58
 8/16 A kérdező kommentje:
jaa és 20:36-a sorkatonaság egyébként sem helytálló,mivel lány vagyok...
2011. aug. 12. 23:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz ettől még. Sőt én személy szerint (és valószínű nem vagyok ezzel egyedül) sokkal többre becsülöm azokat, akiknek van önérzetük, és nem csinálnak bohócot magukból csak azért, mert a közösség "megkívánja". Tehát ha csak azért hagynád ki, mert félsz a következményektől, akkor ne menj el rá, nem lesznek következményei.
2011. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

20:36os... 5 napig tartó megalázás, ami egy életen át elkísér, én pl a mai napig hallok olyan megalázó történeteket, amelyek 12 éve történtek... És bocsáss meg, hogy megbántalak, de nem mindenki lehet olyan csőlátással rendelkező egyén, akinek mindenki Józsi...


Kérdező: A mi gimis elsős avatónkon "játékos" feladatok voltak, bár semmi extra nem történt senkivel, nem voltak megalázóak, de az túlzás, hogy életre szóló lett volna, mert nem emlékszem rá, hogy mik voltak... Pedig csak 4 éve volt... De ez persze iskolafüggő

2011. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!