Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha kihagyom a...

Nagy baj, ha kihagyom a gólyabált?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, és bevallom: szegény. Az én álláspontom szerint lehet bulizni puccos, méregdrága (kölcsönzött avagy vásárolt) ruhák nélkül is... A szalagavatót is untam, valahogy nem az én világom a kisestélyiben történő ivászat és táncikálás.

Viszont mindenkitől csak azt hallom, hogy ne hagyjam ki, mert meg fogom bánni. Tényleg olyan nagy élmény? Megéri? Nektek milyen volt a gólyabálotok?


2010. nov. 19. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, én sem akartam elmenni, aztán rábeszéltek, igazából utána úgy voltam vele, ha nem megyek el akkor sem vesztek semmit, szóval ha nem akarsz akkor ne menj.
2010. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

En se mentem az enyemre(ELTE), es nem is bantam meg. Beszeltek a csajok arrol, hogy kinek menyibe kerult a ruhaja, mennyit kolt fodraszra, sminkre... majd lefordultam a szekrol, amikor meghallottam az osszeget, mert en abbol egy honapig elek. 20.000 ft ruhara, hat nekem fel ev alatt nem gyulik ossze annyi sporolt penzem.


Semmibol nem maradtam ki, hogy nem mentem el.


A mi golyabalunk nagy volt, sok meghivott eloadoval, tanccal, rengetek alkohollal. A vegere szinte senki nem emlekszik. Masnap reggel az egyetem terulete( kornyek is) vilaghaborus hangulatot idezett, volt ott minden.

2010. nov. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem mentem el a gólyabálra, és semmi hátrányom nem származott belőle. Egyszerűen nem szeretem a tömeget meg az ilyen fajta partikat sem, és ruhát sem akartam csak emiatt venni újat...
2010. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!