Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van, ha kihagyo...

Szerintetek mi van, ha kihagyom a kötelező orientációs napokat?

Figyelt kérdés

Másik egyetemre is járok, ott az életben nem volt ilyen, hogy szeptember elsején már kötelező nap van, inkább szeptember második felében kezdtek beindulni mindig a kötelező dolgok. Ahogy néztem ezek az orientációs dolgok kb. előadások szaknyelvről meg ilyesmiről, bár sajnos van valami szintfelmérés is...

Még két hétig dolgozok, ez már rég le lett így fixálva, mivel már "öreg diák" vagyok, tudtam, hogy az augusztus végi gólyatábor nem érint, mindig sokkal később indult az eltén a szemeszter, ha meg nem olyan későn indul, akkor se halok bele sehol, ha lesz mindenből, ami kötelező egy-egy hiányzásom a pénzkeresés miatt. Erre most baromira jól jön, hogy utazgassak az orientációs napokra, mikor nem érek rá...


2011. aug. 27. 14:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!