Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatábort szervezők hogy is...

Gólyatábort szervezők hogy is lesz ez (SZTE)?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a BTK-GTK-TTIK karok GT-je együtt lesz tartva. Igaz ez? Nem hülyeség? Szerintem sokkal jobb lenne először a saját karbeliekkel megismerkedni, aztán a többiekkel, nem így egybe. :S
2009. júl. 26. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nem mondod??? LOL Mekkora sz*r már!!! Bezzeg az én időmben!!! Mi (TTIK) nem szeretnék a BTK-sokkal GT-zni, de sztem Ők se velünk! Ennyi!
2009. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Tavaly úgy volt h a BTK-GTK volt együtt.Amúgy ez később is így lesz JATE-s kari bulikba h a BTK-GTK együtt lesz.Gratuálálok h felvettek.:)
2009. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is elég "érdekes",remélem kacsa az egész és nem fogják ezt is a válságra :P Amúgy köszi :)
2009. júl. 27. 00:12
 4/8 A kérdező kommentje:
De tavaly a GTK és BTK GT-je külön volt,nem?
2009. júl. 27. 00:16
 5/8 anonim ***** válasza:

ugyan nem ide járok, - úgyhogy bocs, hogy belekotnyeleskedek - de ez elég nagy hülyeség lenne a részükről.

én anno, amikor gólyatáborban voltam, csak az adott karnak volt egy időben gólyatábor, és én még azokat sem ismertem meg. max. arcra, ha felismerek vkit, de így, hogy mindenkinek egybe van, kiigazodni sem fogsz tudni. jó, ha azokat megismered/felismered, akikkel majd egy szakra is fogsz járni.

elég hülyeség lenne így!

2009. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok. Én azthiszem együtt volt a GT-nk is.De egyáltalán nem volt zavaró.Én speciel nem is emlékszem rá.xDD ez már más kérdés..:D Milyen szakra vettek fel?
2009. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kermark :)

partypontyon nézegettem tavaly aug. képeket és azon nagyon nem egy helyszínnek és napnak látszott a 2 GT :D

2009. júl. 27. 12:42
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Idén is mig mindig BTK-ZMK lesz együtt a gólyatáborba, TTIK és GTK is külön lesz. A JATE bulikban pedig gondolom ugy lesz ahogy eddig, a BTK a ZMK-val a GTK pedig az ÁJTK-val.
2010. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!