Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizek, eü szkibe járok és nincs semmi ötletem, hogy mi legyek. Nem szeretnék az eü-ben maradni. Valami olyan munkát szeretnék ami veszélyes és vannak kihívások benne. Nem szeretnék egy irodában ülni egész életemben. Gondolkoztam a rendőrön, de inkább katona lennék ha a kettő közül választani kell. Vagy katasztrófa/terror el hárítóknál valamit. Valami ilyesmi munkára gondoltam. Van esetleg valami más ötletetek? ami úgymond " veszélyesebb" munka?

18L


2011. júl. 8. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hegyi mentő, barlangi mentő.
2011. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tűzoltó legyél! Rengeteg ismerősömtől hallom, hogyha mégegyszer pályát választhatna, akkor tűzoltónak menne.


1. jó fizetés

2. biztos munkahely

3. korai nyugdíjazás magas nyugdíjjal, ami mellett még simán vállalhatsz ilyen olyan munkákat

4. akciókon kívül nyugis gyakorlatozásokkal telnek a napok

2011. júl. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"3. korai nyugdíjazás magas nyugdíjjal, ami mellett még simán vállalhatsz ilyen olyan munkákat "


Ami reméljük minél hamarabb meg fog szűnni.

Ha mellette tud ilyen-olyna munkákat vállalni akkor semmi indoka nincs a nyugdíjra... Csak kapja a rengeteg pénzt, és emeleltt ugyanúgy elveszi más aktív korú elől a munkát.

Akkor már maradjon dolgozni, és legalább a nyugdíját megspórolja az állam...

2011. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Női tűzoltót még nem igazán láttam..:S:)
2011. júl. 9. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:

07:36, te igen tájékozatlannak tűnsz.


1. Jó fizetés? A fizetését az államtól, adófizetők pénzéből kapja, kb akkora fizetésük van, mint a rendőröknek és orvosoknak : kevés.

3. Nem nézel tévét? A Fidesz el akarja venni az emberektől a korai nyugdíjazást. Illetve nehogy már az én adófizető pénzemből tengődjön lengődjön makkegészségesen, miközben feketemunkát csinál!

2011. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15:15 ment a zöld kéz neked is :)
2011. júl. 10. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!