Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi legyek ha nagy leszek? (lent)

Mi legyek ha nagy leszek? (lent)

Figyelt kérdés

most leszek 12.es egy gimnáziumban, sima tagozaton vagyok, tehát semmit nem tanulok emelt óraszámban, amit már megbántam, de már mindegy

3.7 volt az átlagom, tehát sajnos túl jó tanuló sem vagyok:(

szeretek nagyon képeket szerkeszteni és emberekkel foglalkozni. Nem pincérnő szinten, hanem beszélgetni velük vagy jót cselekedni segíteni nekik, rendezvényeket is szeretek szervezni( ami most még csak a nagyobb szülinapi bulik szervezésében merül ki )

Tudtok olyan iskolát ahol ezekhez kapcsolódó dolgokat lehet tanulni? és nem kell hozzá 5.00 átlag, mert lassan el kell döntenem hova tovább, de sajnos elképzelésem sincs

és a felvi.hu se segített eddig

előre is köszönöm


2010. aug. 24. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
"szeretek nagyon képeket szerkeszteni"-ről rögtön a kiadványszerkesztő ugrott be. elég keresett most, okj-n 2 éves képzés. nézz utána, szerintem megéri megcsinálni.
2010. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!