Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés
Előző években kitűnő voltam ( most 7.-es vok). Idén irodalomból és kémiából nem vok valami erős. Amiket szeretek és jó vagyok belőle : FIZIKA , matek ,nyelvtan,angol.Ezekből milyen középiskolába tudnék menni és milyen végzettségem lehetne? (Budapesten lakom a XVI. ker.-ben)
2010. dec. 26. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Gimi vagy szakközép? ezt előbb le kéne szögezni.


Gimiben- érettségi a végzettség, egyetemre kéne menni, ha idáig eljutsz

2010. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ráérsz még jövőre eldönteni nálunk 8.ban van még aki nem tudja úgyis meg fog változni ne ezen aggódjál amúgy 7.évvége 8.félév számít szóval semmi nem érsz azzal ha eddig kitűnő voltál
2010. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló : gimibe akarok menni nem szakközépbe!
2010. dec. 27. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd egy év múlva már talán jobban el tudod dönteni, addíg van még egy kis időd. Fizikából még jóformán semmit nem tanultatok. Ha tényleg jól megy a fizika, matek, akkor reálszakos gimnázium lehet a választás, vagy szakközépiskola.
2010. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fizika nagyon jó, úgyis kevesen választják, már úgy kell csalogatni az embereket a fizikaszakra egyetemen is (PTE: 258 pont, azt hittem elírták az első számjegyet :D)
2010. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!