Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri manapság szakmát tanulni?

Megéri manapság szakmát tanulni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jó szakmával, (amit lehetőleg nem gyorstalpalón végez az ember) sokkal nagyobb sikereket érhetsz el, és jobban kereshetsz, mint azok az egyetemet végzett emberek, akik semmi munkával sokat akarnak keresni. Szerintem több a diplomás munkanélküli, mint a szakképzett szakács...
2011. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigyázat!! Szakmával csak dolgozni fogsz! És aki dolgozik az nem kap sok pénzt.Csak az gazdag aki kevés munkával,jó helyen van jó időben.Szakmával sokat tudsz dolgozni,elfáradsz,és még a családod sem ismer,mert annyit kell dolgoznod,hogy eltarthasd Őket!!
2011. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10:23-as! Ez egy remek hozzászólás volt, grt.

Te miből élsz? Vagy miből akarsz megélni? Várj kitalálom..

bankigazgatói szék? vaaagy póker? vagy rúdtánc? Esetleg sarok?

2011. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miért gondolják sokan, hogy aki egyetemet vagy főiskolát végzett, annak nincs jó szakmája...

Persze van mostanában sok olyan szak, amivel nem lehet sok mindent kezdeni, mert telítve van a munkaerőpiac, de azért ne állítsák már be egyesek úgy a diplomát, hogy tuti nem lesz vele munkád...

Ha csinálsz egy akármilyen szakmenedzser vagy ügyintéző OKJ-t azzal se biztos, hogy lesz munkád.

Se az OKJ se a diploma nem garantál alap járaton munkalehetőséget is, mindkét képzésen JÓL KELL VÁLASZTANI!

Én olyan egyetemi szakirányon tanulok, ahol kb 10-en (vagy kevesebben) végeznek egy félévben, és mindenkinek van már államvizsgakor munkája a szakmában.

Igen, ez is szakma, amit egyetemen tanulsz, szakember leszel!

2011. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!