Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biosz emelt: 98%, kémia emelt...

Biosz emelt: 98%, kémia emelt 97%. Angol felsőfok (C1). --> irány az orvosi (? )!

Figyelt kérdés
Az őszi vizsgaidőszakban raktam le az emelteket. Most a felsőfokom sikerült!
2011. máj. 13. 12:23
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
92%
Hányszor írod még ki ezt a szájbab@szott kérdést? Remélem csak viccnek szánod. De annak már baromi unalmas, ráadásul nem is nevetséges.
2011. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
nem arról van szó,hogy beképzelt-e vagy nem, hanem : NINCS ÉLETED, TEEEE STRÉBER, minek vállalsz plusz munkát ha nem kell PFÖ az ilyen embert
2011. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a kérdező csak unatkozik, és látta hogy tegnap is jó sokan felhúzták az agyukat a "zseni vagyok?" kérdésen, és gondolta jó lenne megint olvasni valamit. És sikerrel járt mert máris 28 komment született!:)
2011. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
65%

De ettől még szánalmas. :)

Nem is a kérdésre reagálnak sokan, hanem próbálják megértetni vele, hogy szánalmas - és lássuk be, tényleg az. :)

2011. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Szia, hát tudtommal már nem lehet beadni jelentkezési lapot, legalábbis államira nem szóval ha beadtad orvosira és felvesznek, akkor igen, ha nem nem, Nem értem a kérdést. Biztos hogy így sikerült az érettségid, mert ha ilyen kérdést teszel fel akkor kétlem.
2011. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
nem zseni, csak egy hazudós hülyegyerek :DD
2011. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ha így is lenne, akkor lennél zseni, ha ezt 8 évesen produkálod.
2011. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!