Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biosz emelt: 98%, kémia emelt...

Biosz emelt: 98%, kémia emelt 97%. Angol felsőfok (C1). --> irány az orvosi (? )!

Figyelt kérdés
Az őszi vizsgaidőszakban raktam le az emelteket. Most a felsőfokom sikerült!
2011. máj. 13. 12:23
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
92%
Te voltál, nincs még egy olyan barom, aki ezért zseniálisnak tartja magát
2011. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
8%

Az érettségi nem a tanártól függ.Ha megcsinálta,akkor elismerésre vágyik,és látszik,hogy ennyi irigy ember között nem kapja meg.Kérdező,ugye ez van?

Hallod,én meg országos versenyeken voltam, van 2 felsőfokú nyelvvizsgám, de még ezen kívül több nyelvet tanulok(nem írom le hányat,mert egyesek kiakadnának).Az osztálytársaim közül a jobbak nem állnak velem szóba,mert irigyek.Elég rossz egyedül,te hogy bírod megtartani az önbecsülésed?Én annyira bedepiztem egy fél évig.... Most kezdek talpra állni,de majd talán az egyetemen könnyebb lesz,ahol még csak alap,hgoy tnaulni kell...Nem az lesz,hogy cikiznek,mert jobb vagy...Írj valamit.

2011. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
47%
nagyon el vagy tévedve apukám. Senki sem irigy erre a balfékre... Mindenki meg bírja ezeket csinálni, ha tanul, csak hát van akinek nem az a célja az életben, hogy egész gimis életét elcseszi a tanulással, aztán plusz 10 évet tanul orvosira aztán ottvan 30 évesen azt mehet ki külföldre... hát gratulálok hozzá, de kösz nekem nem kell. Én a tehetségemből élek meg, nem a stréberkedésemből
2011. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy le tudsz-e "alacsonyodni" arra a szintre, hogy a 80 éves idős fekélyes büdös bácsit ágytálazd? :)
2011. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Miben vagy tehetséges?
2011. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
95%

Az első dolog amit írnék, hogy nem, nem hiszem el. :) A második meg baromira nem vagy orvosnak való! Annyira kevés jó orvos van, Isten áldjon meg minket még egy ilyen nagyképű balféktől :S Ahhoz hogy orvos legyél rengeteg jó tulajdonsággal kell rendelkezni, az egyik a sok közüla szerénység, az empátia, a NAGYKÉPŰSÉG egyáltalán nem tartozik oda.. Ha csak azért akarsz orvosnak menni, mert a dr. nagyon jól mutat a neved mellett, meg presztízs és szerinted menő, akkor szerintem eléggé el vagy tájolva.. Azért legyél orvos, ha fel tudod tenni az életedet arra, hogy te embereket gyógyíts, és szívből segíteni akarsz nekik.. úgyhogy baromira nem vagy odavaló, és rohadtul nagy az arcod, már ne is haragudj..

Meg mi az, hogy akinek rosszul sikerült az emelt biosz/kémia az reménytelen eset, és ha be is kerülne, kihullana? Szerintem az orvosira készülők 3/4-éről beszélsz körülbelül most.. Nem vagy zseni, sem Isten sem, csak egy nagyképű valaki.. úgyhogy cseszd meg;)

2011. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
88%
Jaj azt még hozzátenném, hogy semmivel se leszel előbbre, mint azok akik REMÉNYTELEN ESETEK.. ugyanis az olyanok, mint te szoktak kihullani, mert azt hiszik, hogy igen megírták faszán az emelteket 90 fölé, akkor megy is nekik.. aztán koppannak, ha az első vizsgán éppen átcsúsznak egy kettessel.. úgyhogy jól gondold át, és kicsit moderáld magad, mert baromira nem fognak ott szívlelni..
2011. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
89%
Szánalmas ember vagy.
2011. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
20%
Én gratulálok az eredményedhez :)
2011. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
89%

Irány az orvosi! 6 év egyetem (+1-2 csúszás), 5-6 év szakosodás, majd hozzád vágnak havi bruttó 100 ezer forintot, 30 évesen. Mindegy, az vigasztal legalább, hogyha elvégzed valaha, akkor mész ki külföldre. Te nem kellesz ide.

Mindemellett talán az érettségizők nem sza.rják le magasról az eredményed, de egy egyetemista (beszélünk itt mérnökökről, jogászokról, orvosokról) kiröhög téged, mert ők már tudják azt, amit te még nem. De tudod mit, sok sikert!:)

-Egy mérnök-

2011. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!