Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kémia érettségi. Kinek milyen...

Kémia érettségi. Kinek milyen lett?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:

sziasztok

hát elöször is üdítő hhogy nem csak nekem lett ilyen borzalmas, másrészt ez télleg a tavalyihoz képest nagyon nehéz volt. a számítások iszonyatosan sikerültek nekem, az elsö feladat meg áhhhh ezeket sose tanultam meg és pont ezt rakják bele. a többi egyébként elfogadható volt bár sztem már ezekkel minimum 30 pontot vesztek és nekem a cél 90 felett lett volna mert orvosire szeretnék menni szal.... de valaki irta hogy ha nem emgy el szóbelizni újra lehet menni érettségizni ez igaz? középszinten??

2011. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyat nehéz volt, de most egy kicsit megnyugodtam,h nem vagyok egyedül. Remélem lesz 20 pontom,habár még az sem biztos! :(
2011. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
igen, igaz! és vszínű ha nem lesz meg a 3-as, akkor nekem is ismétlés lesz... :(
2011. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
Szerintetek, ha 10 dm3 a jó megoldás és nekem 0,0001 dm3 jött ki (az ugye valószínűleg átváltási hiba) akkor az hány pontlevonást jelent?
2011. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
Mert van egy olyan szabály, hogyha a menete, levezetése jó, de átváltási stb. hiba van benne, az nem rögtön nulla pont. Hanem ha a rossz átváltott eredménnyel jól számoltam tovább, az csak -1 pontot jelent. Lehetséges ez? Nekem a vörös iszapos nagyon betett, nem birkóztam meg vele, pedig általános orvosi karra jelentkeztem és csak oda. Most emiatt bukta valószínűleg :(
2011. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
Ha csak számolási hiba akkor 1 pont, ha elvi hiba akkor tovább nem pontozható. :S
2011. máj. 12. 13:45
 37/69 A kérdező kommentje:
Mármint 1 pont levonás.
2011. máj. 12. 13:46
 38/69 anonim ***** válasza:

húú de sok sorstársam van jelen. durva volt szerintem is,pedig a korábbiakat jóra írtam. látom sok orvosira készülő is van..nekem a biosz jó lett,95pontnak számoltam,de a kémia...kijöttem,csörgetem muttert és kérdezte,h milyen lett. mondtam is neki,h még egy évet csücsülök otthon mert max 60 pontra számolom.

mennyi vörösiszap keletketik amúgy? a második számolás tűrhető volt,asszem 2,vmennyi térfogatszázalék lett a co2.jaaaa és az első feladat volt a legborzasztóbb mert azt sosem tudtam.

2011. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó, bár sokat szenvedtem vele, kijött. Nehéz volt, az igaz. Az előző meg egyenesen szemét feladat volt. Mondja már meg nekem valaki hogy hogyan lehetett a vörösiszapnál az legelső részét a számolásnak megcsinálni? Az exoterm-endoterm meg pff... Ilyenre nem számítottam... Csak a 80 lenne meg, akkor még lenne esélyem orvosira
2011. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
Igen, végiggondoltam, nem elvi hiba, rossz váltás! Oks, akkor még nem annyira borzalom, ha -1 pont.
2011. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!