Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha költségtérítésesen megyek...

Ha költségtérítésesen megyek orvosira, akkoris kell kémia/fizika érettségi?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Ugyanazok a követelmények. Vagy mit gondoltál, az, aki fizet a képzésért, nem kell, hogy értse a dolgát? Emberéletekről van szó.
2011. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ráadásul ugyanazt kell tanulnod majd, mint a nem fizetősök. De ugye tudod, hogy majdnem egy millió forint félévente?
2011. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Igazából mindenből erős négyes vagy 5ös vagyok, de a kémia és a fizika nem nagyon megy. Ezért is lesz a fizetős a megoldás.
2011. márc. 20. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"de a kémia és a fizika nem nagyon megy"

És abban reménykedsz, hogy ha gimiben nem megy, akkor majd egyetemen menni fog?

2011. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem megy a kémia meg fizika középiskolás szinten, akkor be se add a jelentkezésed. Ha írsz egy 3-as, 4-es érettségit, szerinted van rá reális esély, hogy bírni fogod?

Próbálj meg felkészülni, és ha megtehetitek, akkor add be fizetősre is, de így ne indulj neki, hogy "úgysem tudom a kémiát/fizikát, beadom fizetősre". Indulj neki, hogy "mindent megteszek azért, hogy megértsem a fizikát, kémiát, be szeretnék kerülni mindenáron, annyira szeretnék orvos lenni, hogy a biztonság kedvéért fizetősre is beadom".

2011. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az előző válaszolónak. Add be költségesre, ha megtehetitek, de csak akkor, ha sikerül a hozzáállásodon változtatni. Mert ilyen hozzáállással nem fogsz sokáig bennmaradni.

Az egyik csoporttársam is költségtéríteses, de le a kalappal előtte...a legjobb a csoportban. Nem is értem, hogy hogy nem vették fel támogatottra.

2011. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem így állok hozzá. Áprilistól heti 2x fogok magántanárhoz járni kémiából, nyáron pedig intenzívebben. A papám gépészmérnök volt, nagyon jól megy neki a fizika, abban ő segít. Csak sajnos későn kaptam észbe, már korábban kellett volna ezt elkezdni. De mondjuk 4es kémiával és 5ös emelt biosszal bentmaradhatok?
2011. márc. 21. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
És inkább kifizetsz félévente egy milliót, minthogy kihagyj egy évet, és megpróbáld még egyszer?
2011. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!