Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szoktatok lógni a suliból?

Szoktatok lógni a suliból?

Figyelt kérdés

Mennyi igazolatlan órátok van?

Mit csináltok suli helyett?


2011. ápr. 9. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem lógtam még el egy órát sem. Max volt olyan nap, hogy úgy mentem el orvoshoz, hogy annnnnyira nem voltam beteg...De ilyen se sok, csak ha már nagyon kimerültem. Ezeken a napokon meg természetesen otthon voltam.
2011. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem a szüleim nagyon keményen fogtak (pl. igazolhattak volna egy félévbe két napot és egyszer se vehettem ki...), a suliba meg kikészítettek mert nem illettem oda. Megbuktattak mert kirúgni nem tudtak, már két éve egy laza helyre járok. Az elején élveztem hogy nem kell bejárni feltétlen, belehet a listán húzni magad egy hónapra visszamenőleg, meg emberi keretek között minden mehetett. Ebbe az időbe vagy haveromnál töltöttem az időt, vagy előbb hazamentem. Mostanra már ezt meguntam, nem szeretek olyan sokat hiányozni mer kb felesleges. Idén érettségizek, tökre jól érzem magam, az átlagos oktatási rendszert meg úgy összeségébe rühellem és rossznak tartom . (10 igazolatlan és kirúgás hol élnek ezek :D)
2011. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Néhányszor lógtam csak, ilyenkor is volt igazolásom és mindig máshol voltam: otthon, barátnőmnél, városban... stb.
2011. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
83%
Hát én viszonylag sokat lógok ha az is lógásnak számít hogy van igazolásom mert jó fej az orvosom és akármikor nem volt kedvem iskolába menni elmentem mondtam neki hogy fáj a hasam kiírt 3 napra aztán kész :D amugy én általába vagy itthon alszok vagy ha haverom is lóg akk vele városba és amm 1 igazolatlan órám sincs
2011. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

régebben nekemis, eszembe sem jutott volna ilyesmi, hogy ellógjak. ha nagyon nem akartam iskolába menni, az orvossal találtunk ki valamit.. most is így vagyok itthon, de most az indok az érettségi, arra tanulok :D

egyébként, van igazolatlan órám, de mindegyik olyan, hogy biztos vagyok benne hogy ott voltam, csak a tanár "nem vett észre".. vagy a késést írták be igazolatlannak, mert késésem az van bőven :D

bár, mióta megtudtam hogy igazából 10igazolatlan óráig nem jár semmi, csak egy levél a szülőnek, azóta én sem úgy állok hozzá mintha akkora bűn lenne. Év elején elmondták hogy 10óra fölött vizsgálódnak, és 50óra fölött vonnak meg támogatást. Azóta sokan gazdálkodnak a 10órával, mert tudják hogy azalatt nem lehet gond:D

2011. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

TUDOM HOGY NEM OLVASSÁTOK EL!


Akkor most én elmondom nektek hogy nem szabad lógni a suliból!


Én sokáig ilyen betegségben szenvedtem :/ tudjátok mint az alkoholisták! :) :/ Még régen volt középsuliban!

Új iskola, új osztály minden új volt. Azt vettem észre hogy nap végére megcsökkent a tanulók száma! Ez nekem nem tetszett, gondoltam ha ők elmehetnek akkor én is! Hát persze! Aztán ez megtetszett, hogy az osztályfőnök leigazolta nekünk a hiányzásokat! Ha azt mondtuk neki hogy csajnál voltunk leigazolta! :) Aztán egész belejöttem a lógásba! Kifigyeltem hogy "B" hét szerdán nem írják be a hiányzókat! Szóval attól kezdve "B" hét szerdán nem mentem suliba! :) :/ Volt még egy bizonyos kedd 6. és 7. óra! Ugyan már, nem kell az, meg egyébként is fáj a fejem! Szóval igen, elkönyveltek lógósnak! :/ Vagy 6x kirúghattak volna, de sikeres Asztalos vizsgát tettem, és büszke vagyok rá!


Jelenleg érettségizek, és nem lógók soha! Kivéve a tavalyi évet, ott valamit benézett az oszfő, mert 30igazolatlanom volt! :/ De ezek után elgondolkodtam, és ma már ott vagyok minden órán minden nap! Persze van amikor elkések, de ahogy birok megyek!


Gondolkozzatok el! Nem éri meg! Elkönyvelnek hogy megint lógsz, lemaradsz, és talán még ki is beszélnek! A levelekről nem beszélve amit a szülőknek küldenek, meg az egyéb büntetések! NE LÓGJ! Köszönöm hogy elolvastad!

2011. ápr. 11. 23:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én gimnáziumba járok, ott egy igazolatlan után is sipákolnak, kedves kérdező... :D A gimik annyira nem egyszerű helyek, mint egy szakközép, nyugodj meg ^^
2011. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én lógtam, 12-ben már alig jártam órára. Ennek ellenére kb. 8 igazolatlanom volt és 22 igazolt. Tiszta hülyék voltak a tanárok. Ha ott voltam beírtak hiányzónak, amikor egy hetet lógtam, akkor beírtak 2 órára összesen.

Képzelheted, hogy milyen lehetett olyan iskolába járni, ahol a tanárok is ilyenek...az "tanulók"-ról már nem is beszélve.

Egyébként mindig a barátnőmmel lógtam együtt. Vagy elmentünk a könyvtárba vagy beültünk valahova kajálni.

A szüleim egyébként mindig tudták, ha nem voltam iskolában, elmondtam nekik, hogy nem lehet ezt az iskolát kibírni, megértették.

Nem züllöttem el, érettségi után kihagytam egy évet, hogy kikupálódjak, most vagyok harmadéves egy erős szakon.

2011. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Mi elmentünk az orvoshoz haverommal és kiírt mind2őnket arra a hétre. Reggel miután ,,elmentünk" suliba haverommal taliztunk és elmentünk valahova , persze mindig volt nálunk óra és megnéztük mindig az órarendet h mikor kell hazaindulni. Azt sosem felejtem el amikor egyszer lógtunk -> strandra mentünk és pont jött az osztály xd persze lebukás nélkül kiosontunk. Sosem felejtem el :)
2013. febr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szülői igazolásokat hamisítok, aztán néha a városban bóklászok, találkozok valamikor más lógósokkal, ismerkedek..máskor meg egy rejtett pason olvasok vagy tanulok:-) napszemcsiben, persze xd
2013. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!