Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen modszerek vannak arra...

Milyen modszerek vannak arra hogy el tudjak logni a sulibol, igazolva?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Vegyél egy pisztolyt a Lehel téren és zsarold meg vele az igazgatót. Ha nem enged el, legfeljebb lelövöd.


Ja: és ha már amúgy is van egy pisztolyod, az jó lesz az élet egyéb területein is: Ha éhes lennél, ha a napi fűadagod nem érkezne meg, vagy ha egy jót dugni akarsz.


Ezek után az iskolába is fölösleges tovább járni - hiszen enélkül is boldogulhatsz.

Sok sikert hozzá!

2008. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, hivatalos tevékenységet kell végezni, ahol adnak igazolást. Lehet persze hamisítani is, ennek viszont az a veszélye, hogyha lebuksz, akkor úgy kivágnak a suliból hogy rossz nézni, és ugye akkor még örülhetsz, hogy hamisításért nem jelentenek fel. szóval inkább hiányozz igazolatlanul, nnak kisebb a kockázata:P
2008. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyél álbeteg.Magadnak való legyél nefoglalkozz senkivel és alakúl magától.De az is jó ha jó sok fagyit eszel és megfázik a torkod.Sőt most már jó hideg van kint öltözz fel gyengéden és már megis fázól.

De valójában,mért akarsz lógni?

Elöszőr tényleg jó,aztán rászoksz erre és a végén kicsapnak,mert annyi hiányzásod lesz.

2008. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én már le is diplomáztam, de egyszer-kétszer valóban jó lógni a suliból. Én vagy a szüleimet kértem meg,hogy falazzanak, vagy egyszer álbetegen mentem el az orvoshoz. ha azt mondod,hogy hánytál este és lázas is voltál, kiír 3 napra szerintem, de ebből szerencsére rendszert nem lehet csinálni,mert észreveszi. egyszer kétszer viszont beválik.
2008. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jársz KRESZ-re, akkor kérd meg az ottani oktatód, hogy adjon igazolást. Nekem mindig adott, mert ano ő is utált suliba járni :)

Menj el orvoshoz és szimulálj. Fontos, hogy ne legyenek túl "érthetetlenek" a tüneteid, mert akkor továbbküld kivizsgálásra és suli helyett orvosi várókban cseszed el az időd. Pl kis fejfájás, hőemelkedés, fulladás, tüsszögés bőven elég.

Ha minden kötél szakad, hiányozhatsz igazolatlanul is, de azt ne vidd túlzásba, egy évben tizenegy-két óránál ne legyen több. Ha az osztályfőnököd kicsit rendes, le fogja igazolni így is.

2008. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fogorvosnál elmész, és szerintem ha rendes a doki és megkéred kiír akár egész napra is, velem már volt ilyen =)
2008. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!