Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szoktatok lógni a suliból?

Szoktatok lógni a suliból?

Figyelt kérdés

1-2 napot kiveni?:É

ha igen akkor ki igazolja?


2010. nov. 28. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Senki nem igazolja, 1-2 naptól nem dől össze a világ, mindenki lóg, csak a nyomorultak nem akikből később csicska lesz a munkahelyen.
2010. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem egy két óra hiányzás, nem a világ vége. De egy olyan hírt hallottam, hogy szigorították az iskolákat, és a lógások következményekkel járnak. :O :S
2010. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én egy roma állampolgár vagyok és a mai napig nem járok iskolába :) ha jártam is akkor a moczóvikik alá nyúlkáltunk többi rajokkal.:P ás aztán a moczóviki félék tokán vágtak:S és egyből vettem a lapot, mert megfenyegetett amikor befutott utánnam a fiú wc-be.
2010. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
te se vagy normális xxdddddd
2010. nov. 28. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
ha kb 50 hiányzásod van akkor nem kapsz lóvét kisöreg:)szval szerintem ugy logjatok:) mert ha azt az 1-2 napot nem igazolod akkor adig meg felfele a napok száma..mig végül..
2010. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
amugyse kapook lóvét:D
2010. nov. 29. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
hát te nem. de a szüleid igen.:D
2010. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én eddig minden héten hiányoztam egy napot a suliból... :D
2011. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!