Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok lógni munkából vagy...

Szoktatok lógni munkából vagy suliból? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
suliból persze :) de munkából?! - ha valami sürgős dolgom van akkor talán elengednek, de csak úgy heccből minek?
2011. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
néha besokalok a munkahelyen és ki kell vennem pár napot, de mivel szabira nem engednek így marad a táppénz.
2011. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Suliból simán... Igaz, egyetem, alacsonyak a korlátok. Viszont munkából?! Ki is rúgnának...
2011. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát...Nekem vannak ismerőseim akik rendszeresen táppénzre mennek vagy csak betelefonálnak, hogy hasmenésük van, beteg a gyerekük és nem tud senki vigyázni rá stb.
2011. jún. 21. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az akasztásról szoktam lógni.
2011. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én már lógtam suliból,pedig nem vagyok egy rossz gyerek és jól tanulok,csak néha kell 1 nap pihenés,amikor már nagyon kivagyok..persze nem minden héten:)
2011. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sulibol?na ná :) munkábol nem tanácsos mert pipa lesz a fönök ha van fönököd ha maszek akk nemm..na mind1 néha kell szünet :)
2013. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!