Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az számít, hogy a bsc-s...

Az számít, hogy a bsc-s alapképzésedet hol szerezted meg? Nézik interview-okon?

Figyelt kérdés
Főiskoláról lenne szó, pontosabban Nyiregyházi Főiskola Biológia szakáról! Tudomásom szerint ez a főiskola már nemzetközi alapképzési diplomát ad! Szóval?
2010. dec. 31. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nyilván ha BSc-vel már keresel majd munkát, akkor életbevágóan fontos.


De ha az MSc-t egy nagyon jó helyen szerzed, akkor elnézik ha a BSc-t egy gyengébb helyen szerezted.


Mindig fontos a tendencia, az számít hogy hova jutsz el végül, a részlépések nem sokat számítanak!

2010. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak azt a 2-3 nagyon gagyi főiskolát nézik le. ha nem azokra jársz, akkor nem törődnek vele, hogy hol szerezted a diplomát. de ez csak magánvélemény.
2010. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen az msc-t valószínüleg Debrecen-ben szeretném megszerezni! Akkor ha a DE-n végzem el az msc-t, és a nyiregyi főiskolán a bsc-t akkor az tök rendben van?
2010. dec. 31. 16:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, rendben van. De számíts arra, hogy nehezebb lesz!
2011. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mármint az msc-s képzés, vagy az egyetem miatt lesz nehezebb?
2011. jan. 2. 13:08
 6/11 anonim válasza:
perszehogy :D.... es amugy mi a k.a.k.i.t akarsz egy bsc-wel?
2011. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én BSC-vel semmit, de a kérdés sem nagyon így van,rosszul értelmezed, a kérdésem az, hogy amit a 82%-os kedves felhasználó írt válaszul az azelőtti kérdésemre:

"Igen, rendben van. De számíts arra, hogy nehezebb lesz!"


És én erre rákérdeztem, hogy az msc-s képzés lesz nehezebb, vagy az intézmény miatt lesz nehezebb, én már azokat a váalszokat megkaptam!Köszönöm!

2011. jan. 4. 13:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Újat a kérdésre már nem tudok mondani, de könyörgöm. Interjú. Miért nem lehet magyarul beszélni?
2011. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért zavar az téged, hogy angolul írtam?Aki itt találja magát ennél a kérdésnél úgy is érteni fogja mindenki, a kérdésre koncentrálj, ha már veszed a fáratságodat, s egérrel rákattintottál a Komment küldésére!
2011. jan. 4. 15:03
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért zavar, mert most akkor angolul vagy magyarul beszélünk? Lehet, hogy szerinted nagyon menő, hogy tudsz angolul, de ezt a szót így nem lehet ragozni. Látom, te azért próbálkoztál, de nem, sajna nem jött össze. Az emberi sötétség zavar.
2011. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!