Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor szerezted be a babának...

Mikor szerezted be a babának a cuccokat?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok. Babakocsit megvettük, most az ágy és a matrac van jó árban. Azt is megvenném, de nem korai még?
2011. jún. 17. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
31 hetesen vettünk meg mindent
2011. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

babakocsi nem volt korai ez az lesz?


mi kicsit késöbb rendeltük meg, de nálunk 10 hét szállítási idö volt, és mi össze szereltettük a kiszállítokkal, így nem akartuk túl korán.


de minden mást szép lassan.


ha jó áron van akkor vegsyétek meg.

2011. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Babakocsit muszáj volt megvenni, mert azt Mo-n vettem. A többit ott veszem, ahol élek.
2011. jún. 17. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi mindent folyamatosan vásárolgatunk...ami akciós, jó áron van, megvesszük mi is...én 22 hetes vagyok, és nem gondolok ilyesmire, h korai-e, szerintem a 12.hét után már nem korai, mivel ritkán történik ilyenkor már baj, de ha történik is ne adj Isten, az megtörténhet sokkal később is! Úgyhogy én úgy állok a dolgokhoz, hogy így is úgy is minden rendben lesz, úgyh nyugodtan vásárolok és nagyon élvezem :D Üdv
2011. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 23 hetes vagyok, de már rengeteg dolog megvan. Mindent akkor vettünk, amikor az adott dolog épp akciós volt. (Babonából a 12. hétig semmit nem vettem, de már kb. aznap igen:-)) Így a babakocsit és a kiságyat már 1,5 hónapja megrendeltem, havonta váltogatom be a számomra érdekes Brendon kuponokat és lesem mit találok a vaterán
2011. jún. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi nagyon sok dolgot kölcsön kaptunk, ( az összes ruhát, etetőt, még mellszívót is) ezért nekünk már kb. a 25-28. héttől megvolt sok minden. Szintén ekkor vettük meg a babakocsit, a kiságyat. Még matrac kell, és bébiőr, meg a tisztálkodási szerek, pelus, orrszívó. Én most vagyok 33+2 hetes, és kb. 2 hete lerobbantam. sok gyógyszert kell szednem, és feküdnöm kell, mert elestem, és mert beindulhat a szülés nálam.A nővérem sokat tanácsolta, hogy mossam ki lassan a babacuccokat, mert elég sok meló van vele, de én csak halogattam, és most jól megszívtam. Minél előrehaladottabb a terhességed, annál nehezebb lesz mozogni is, tehát szerintem idejében vásároljatok mindent, és lassan te is kezd rendbe rakni a dolgokat. Már elkezdhettek vásárolgatni szerintem. Én pl. a 31. héttől nem bírtam járni, mertbecsípődött egy ideg, és olyan fájdalmaim voltak.
2011. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, a babakocsit és a kiságyat ezen a héten rendeltem meg. Megvettem neki minden ruhát, jövőhéten megyek megvenni a többi dolgot :)
2011. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!