Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vásároltok kismama cuccoka...

Hol vásároltok kismama cuccokat? (Főleg nadrágot)

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne, ahol tényleg vettetek is valamit, mert a neten én is láttam egy csomó áruházat...
2011. febr. 23. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én mindent a Brendonban vettem/veszek
2011. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én vettem már Auchanban, teszveszen és varrattam is.
2011. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a bboomban vettem nacit, egyet, és a H&M kismama osztályán egy ingblúzt. Ja és a brendonban egy farmerrucit.

Amúgy felsőnek sima ruhaboltban vásárolok mindent, most úgyis egy csomó lenge szabású cuccot árulnak, belefér egy has, de has nélkül is szuperek.

2011. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Felsőt nem veszek, nagyon bénák és drágák. Talán megoldom a régiekkel. Vagy hosszú felső.
2011. febr. 23. 16:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a Corában vettem kettőt.Jól néz ki,és jó minőségű is.
2011. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
[link] szerintem ők negyon jókat árulnak, divatosak is, kényelmesek stb!
2011. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2011. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 porcukormókus ***** válasza:

Egy kismamanadrágot vettem eddig, az a C&A-ból van ha jól emlékszem 12ezer volt. Hát nem olcsó.. Legutóbb pedig négyezerért vettem a kínaiban egy csőszárú csípőfarmert, ami ugyanolyan kényelmes! Ezt a kettőt hordom most.

Kismama felsőket nem néztem eddig, hosszabb derekú pulcsikkal, meg tunikákkal próbálom megoldani az öltözködést.

Most 24hetes kismama vagyok, lehet később még venni kell ezt-azt, de igyekszem elkerülni a kismama-rucikat, mert pofátlanul drágák.

2011. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ez hatalmas fejtörést okozott amikor teherbe estem de hamar megoldottam a kérdést. Féltem attól hogy vajon miből fogom megvenni a méregdrága kismama nacikat. Én vettem 3-4 cicanacit hozzá pedig több hosszú felsőt ami bőven a fenekem alá ért. Ez most amúgy is divat és később is tudom hordani őket ha már nem lesz pocakom. Így olcsón megúsztam, terhesség után is hordhatom és még jól is nézek ki bennük. Sok sikert!

2011. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én már több kismama nadrágot vettem teszveszen!


Tudom a fix méretem és mindegyik jó rám! Nagyon csinos és szép nadrágok vannak fent!

2011. febr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!