Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerezted már vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerezted már vissza a volt barátod/nőd? és ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
nem,de szeretném:)
2011. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én igen,most vele vagyok,és jó hogy így döntöttem

21f

2011. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sima ügy! Google ->Tettamanti Gábor visszahódítás! Ez egy ebook ami 2500 Ft-ba kerül asszem!! Nekem így sikerűlt de már nem vele vagyok!
2011. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem sikerült. Nagyon jóban vagyok vele, de még nem a legjobb barim :(
2011. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Két dolgot kell figyelembe venned mindenek előtt:


1, szeretett -e a csaj

2, valóban vissza akarod -e kapni vagy csak valaki kéne


Ha eldöntötted, hogy visszaszerzed, tedd meg a következő lépéseket:


1, keresd fel egy fél órás beszélgetésre. legyél nagyvonalú, érezze magát úgy, hogy te vagy a domináns de egyben legyél vele nagyon finom. SOHA ne tedd szóvá, hogy mire hívtad meg, mert pitiáner szarrágónak fog gondolni.


2, még akkor is, ha nem volt igaza - mondd meg neki hogy teljesen érthető, amiért szakítottatok, blabla... ha elkezd szidni, hogy mekkora g... voltál, akkor mondd hogy igen, tudod. És sajnálod.


3, az első találkozáskor próbáld úgy irányítani a dolgokat, hogy jól érezze magát és máskor is találkozzon veled. Miután elváltatok írj neki egy nem nyálas smst, aztán pár napig ne keresd. Ne smúzolj semmiképp sem és ne beszélj érzésekről mert elijeszted.


4, próbálj találkozgatni vele heti 1-2 alkalommal maximum és töltsetek kellemes időket el. Ha közben randizgat, vagy más pasikról beszél - ne szólj se jót se rosszat hozzá! Az idegesítő szokásait, dolgait se tedd szóvá!


5, hozd a legjobb formád, de maradj önmagad. Legyél nagyvonalú, udvarias, határozott, és néha érzékeny is.


Ezzel megtettél mindent: 2 lehetőség van innen:


A, jól érzi magát veled és magától elkezd gondolkozni az újrakezdésen/folytatáson


B, nem akar már semmit


---> Olvass a jelekből és az A verzió esetén mondd meg neki, hogy felkavarodtál az utóbbi napokban.

Találkozz vele külön ezért és pár mondat után térj is a tárgyra. Tudja meg, hogy nem csak barátkozni akarsz vele DE SOHA NE kényszerítsd döntés elé! Úgyis dönt magától és ha igazán ő kell akkor érdemes megvárni.


És még valami: türelem, türelem, türelem. Ha jól csinálod visszakapod, ha nem akkor örökre elcseszted.


Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az utolsónak,de sajnos már nem szerezhetem vissza mert nagyon csúnyán összevesztünk,és jobb lesz ha elfelejtem):
2011. máj. 11. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Én visszaszerezhettem volna a nagy szerelmemet 20 évvel később, de addigra úgy megöregedett, hogy már nem volt gusztusom hozzá...
2011. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy el kell felejtened. Ha őt is bántja a dolog akkor még visszacsinálható, viszont ha tényleg nem érdekli az egész akkor felesleges.
2011. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!